Neustále zápaly moč.ciest, mykózy...

Príspevok v téme: Neustále zápaly moč.ciest, mykózy...
Nicole412

Dobrý deň, potrebujem poradiť, pretože som naozaj zúfalá.
Zápalmi močových ciest, problémami v intímnej oblasti prechádzam už x rokov, vždy chvalabohu to prešlo.
Mesiac dozadu, som mala znova zápal močových ciest, tak som bola u všeobecnej, hodnota bielkovín v moči bola 2násobne zvýšená. Predpísala mi ATB, po dobratí ATB som mala pokoj asi dva dni.
Potom to prišlo znova, tak som si robila výplach rosalginom. A išla znova. Moč zaslali na kultiváciu, prišiel výsledok: zlatý stafylokok v moči, znova ďalšie ATB. Prešli tri dni odkedy ich užívam a vôbec sa mi nepolepšilo. Skúšam Echynaceu, stále beriem ATB, robím si výplachy. Objednala som si telové sviečky. Sprchujem sa len v čistej vode, obmedzila som holenie. nenosím tangáče. Nespávam s partnerom vôbec, aj sa hádame kvôli tomu.Skrátka naozaj sa starám, aby to bolo lepšie a proste mám to stále. Keď som išla na gynekológiu, zrušila ma ako poistku na byt, že mám prísť keď sa vyliečim. Ale ako sa mám vyliečiť keď nič nezaberá? Poraďte mi. Vyskúšam už naozaj všetko.

natallii

Imunita intímnych oblastí sa dá dosiahnuť bezbolestným ošetrením laserom. Našla som tento článok, je to tento laser, aj ked to tam nie je presne popísané.
feminatalplus.sk

KoloidSilverCo

Odporucam kvapky UROCLEAN a KALISIA, k tomu vyplachy s koloidnym striebrom. Blizsie info na -odkaz odstránený-

Mixu

1. Nerozumiem jednej veci; hovoríš, že si dobrala ATB a po 2 dňoch "to prišlo znova". To znamená, že si zase dostala infekciu moč. ciest? Na čo ti bol ako Rosalgin na infekt močových ciest? Ak myslíš mykózu, tak Rosalgin ti veru nepomôže. Ak chceš vyliečiť mykózu tak choď ku gynekologičke, ktorá ti urobí kultiváciu a predpíše čípky/krém, ktoré fungujú na candidu/príp. baktérie, ktoré tam nájde v rozbore. Nemusíš mať len mykózu, môže to byť mykóza zmiešaná s baktériami alebo niečo úplne iné (ale najpravdepodobnejšie mykóza, kedže ATB oslabujú imunitu a zabíjajú laktobacily aj v pošve).
2. Brať vkuse ATB je akurát oslabovanie imunity a vzniká rezistencia voči ATB (podľa toho aké ti predpisuje dokola, neviem). Niektoré ATB zaberajú až po týždni, príp. môžeš mať v mechúri vysokú hladinu bielych krviniek bez toho, aby si naozaj mala infekt (áno, je to možné). Tvoja doktorka by však vždy mala posielať tvoj moč na rozbor a zisťovať, či nie sú tie baktérie rezistentné na určité ATB, čo je bežná prax pri odosielaní do labáku.
3. Ak už berieš ATB treba brať aj probiotiká a to nielen orálne, ale aj vaginálne. Na trhu nájdeš plno značiek, ktoré obsahujú laktobacily. Toto je najlepšia prevencia pred mykózou počas ATB.
4. Ak chceš výjsť z kruhu mykóz a zápalov, tak treba dodržiavať veľa pravidiel -> nesedieť na studenom/nechodiť bosá po podlahách, brať brusnice vo forme doplnkov a aj konzumovať brusnice surové, piť veľa tekutín, varenie bylinkových čajov preventívne (nemusí byť práve urologický) a pod.
Z mojej skúsenosti najlepšie pomáha liečebný pôst (hladovanie), t.j. nejesť a iba piť čistú vodu cca 72 hodín (príp. viac). Toto dáva úplny boost imunitnému systému a telo sa dokáže sústrediť na Nikdy však nesmieš hladovať a brať ATB, či iné lieky.
Ak chceš vedieť viac stačí si naštudovať o liečebnom pôste na internete alebo anglicky stačí napísať "water fasting". Príp. Vilma Partyková (doktorka) ma k tomu knihu na internete, stačí si prečítať. Na reddite je k tomu celá komunita, ja som sa vyliečila vďaka tomu z neustálych zápalov.

tomas 12345

lekvar :

No tak treba kupovať taký typ škorice ktorý neškodi pri častejšom užívaní.

"Hovorí sa, všetkého s mierou."

Však súhlasím, nemusí sa tým prejedať ale v rozumnej miere to užívať, pričom v čase choroby zvýšiť dávky.

mariama254

For you - gerfdgd
Mas vlastnu skusenost, ked toto tvrdis? Nehovorim navstivit lekara je potrebne, tiez som bola s tymito problemami u gyn a nasadil mi liecbu, k tomu som si kupila enzymy a postupne som sa z toho dostavala. Ale neviem si predstavit fungovat s atb taku dlhu dobu ako ty pises.

zuzi74

Vies ty vobec co to znamena uzivat ATB 1 dlhy rok? A kadejake kombinacie? Prave tam zacina problem. Presne tymto som si presla pred rokmi a nebyt ludi, ktori ma spravne nasmerovali existovat bez ATB, tak ani pan boh mi neda dokopy moj imunitny system. Priroda nam ponuka vsetko co potrebujeme, len smola, ze to vacsina z nas nevyuziva a radsej sa dopujeme liekmi. Ja uz dlhu dobu neviem co to je gynekologicky zapal, zapal mocoveho mechura, ustupila mi alergia na slnko, nemavam herpesy, nemam ani len kasel alebo obycajnu nadchu. Toto vsetko som si kedysi "vypestovala" dlhodobym uzivanim ATB + injekcie. Zbavila som sa toho, precistila organizmus a problemy ustupili a ver, ze lekari mi v tom nepomohli.

gerfdgd

ATB na hodne dlho, kombinacie ATB, najlepsie protokol na chlamydie tracho... atb tak na 1 rok minimalne a mas po probleme. Ziadne liecive vody, akupunktury a podobne kktiny nepomozu !!!

dobibina

trosku nerozumiem ako ta hentak mohla otocit...treba poriadne vysetrenie urobit...zajst k lekarovi...a k tej liecbe co ti da lekar si nasadit enzymy...ja mam skusenost s Wobenzymom pri tychto problemoch a super...len dlhodobe pravidelne branie je potrebne...