Ako na nu?

Príspevok v téme: Ako na nu?
japajeto

Co mam s nou robit?
A preco to robi?
Dali sme parkrat rande, pomilovali sa zakazdym. Ja som to bral len ako uzit si ale ona zrejme nie aj ked som jej dal najavo ze vztah s nou nechcem. Nieje koj typ na rodinny zivot.
Teraz mi stale vyvolava, pise a otravuje.
Co mam robit aby mi dala pokoj?

dndjj

no rozhodnutie nam nepovie, tipujem, ze ako chudak sa zacal tvarit ze baba neexistuje, kiez by sa to takym ako ok jedneho dna vratilo aj s urokami

ahjajjaj

toľko by si nám mohol napísať, ako si sa rozhodol. Porozprávať sa s ňou ešte raz, alebo hrať mŕtveho chrobáka.

Beee

Prečo si myslíš, že si chce s tebou hneď zakladať rodinu? Možno sa chce s tebou len pomilovať, ako ty s ňou? Keď ti to príde z tvojej strany prirodzené, prečo to nechápeš z jej strany?? Keď chceš niekoho štýlom, že zavoláš, príde a po sexe odíde, tak si na to volaj profesionálky, alebo sa potom nesťažuj, keď dotyčná od teba chce možno tiež len sex...

divnysvet

Ktovie kolke tak oblbol a tato sa donho vazne zamilovala tak sa neda len tak odbit ...
Drahy autor
.. tiez ti zelam aby si spoznal aj ty krutu realitu odmietnutia zo strany zien zato ako sa zahravas s citmi zien
Houk

divnysvet

Dievca tajne dufalo ze ju miluje a on ju zatial vodil za kos a tahal medove motuzy pod nos
Neodsudzujme ju lebo ona sa nemoze vyjadrit ked tu nieje a on si obhakije svoju pravdu. Ako mame vediet ako ju naozaj nahovaral na sex? Co ak ju zbalil a ona si myslela ze sa mu paci a miluje ju?
Nevieme aka je pravda a jasne teraz sa jej chce zbavit ale pravdu mozno nepise aki to bolo.

ahjajjaj

japajeto, kto to založil sa buď tak hanbí, že sa tu radšej neozve, a nenapíše, čo hodlá robiť alebo to celé bola len téma do počtu.