Neviem či robím správnu vec

Príspevok v téme: Neviem či robím správnu vec
Lili1233

Ahojte !! Už rok a niečo nemám priateľa, vzťah veľmi nehľadám, čo príde to príde, ale problémom je že mi TO chýba, mám takú tzv."znamost", beriem ho ako kamaráta, nič viac, nevedela by som si sním predstaviť vzťah, pretože už takéto veci vnímam inak, viem čo od života chcem a čo nie, tento môj tzv."kamarát" aj keď som mu niekoľkokrát vysvetlila že vzťah nebude, sa ku mne správa ako keby to nepochopil, rozoberáme rôzne aj sexuálne témy, bavíme sa o Tom normálne, však sme dospeli nemám čo skrývať, áno priťahuje má fyzicky, ale stále mám v sebe niečo, že neviem či je správne sa sním vyspať alebo nie, či to nezasiahne mňa a zároveň aj jeho, nechcem aby bol na mňa milý, zlatý (poznáte to keď sa vás niekto snaží dostať ale na niečo vážnejšie ako len na užitie si) túžim to s niekým vyskusat, bez zbytočných emócií a lásky, aby som sa poučila, keby to aj zle dopadlo, celý život som robila to čo mi radil mozog, vždy som bola striedma a počúvala len svojich známych ako si ten svoj život "uzili*" ako keby som túžila po niečom takom aj ja..a zároveň prepáčte milé dámy ktoré niečo také neuznávame ale poviem to náročnú: áno chýba mi TO! Však sme ženy aj my máme svoje potreby..