chybajuca vasen a tuzba v manzelstve

Príspevok v téme: chybajuca vasen a tuzba v manzelstve
morpheus30

Sme spolu 10 rokov z toho takmer 8 rokov manželia.Mame myslím si po veľa stránkach veľmi dobre manželstvo,nie sme len manželia rodicia ale i veľmi dobri priatelia, ktorí su si oporou vo všetkom. Teraz to, čo nám škrípe-je to intímny život.. Nevravím ze ho nemáme, ale má už iný obraz,manzelka sama od seba už asi 2 roky túžbu po milovaní necíti, na vášeň si ani nepomyslí, akoby zabudla ze niečo také existuje, ak dochádza k milovanou, tak vyslovene je to z mojej iniciatívy a to doslova a do písmena, predtým a to sme už mali malú som bol ja iniciativnejsi ale aj z jej strany boli náznaky, že chce aj ona, proste bolo to viacmenej obojstranne,ja úplne som si vedomí že po 10 rokoch nemôžem očakávať to ako na začiatku a to intímne chvíle aj 3x za deň, no tieto dva roky sú veľmi zle a tak to ja cítim.. Manželka je aj diabeticka ale už 16 rokov tak nemyslím ze by to malo vpliv, lebo nemá žiadne komplikácie.Neviem ci môže za to stereotyp, lebo je z prace doma už dva roky a jej náplňou práce je viacmenej domácnosť a dcéra. Ja keď prídem z prace, snažím sa odbúrať jej stereotyp. Milujeme sa dvakrát za mesiac, a to len preto ze ja vynakladám úsilie, veľakrát v spánku ju doslova prepadnem, ano chiti sa a aj dôjde u nej k vzrušeníu a vtedy je doslova viac ziadostiva ako ja, v tom momente, ale dávam si otázky prečo až vtedy :(, so ženským uspokojením tiež nemá problém, takmer vždy a človek by čakal ze si to chce zopakovať s vlastnej iniciatívy napr.dalsi deň alebo aj neskor, no neprichádza to:(. Príde mi to tak ze keby niesom iniciátor tak žijeme ako v kláštore alebo len ako spolubývajúci doživotne. A ona o tom vie ze ma to trápi, veľakrát o tom komunikujeme. Ona to zaženie úplne do kúta a povie mi, že nevie prečo to tak je, sama tomu nerozumie, ale ze mam úplnú pravdu atď. Veľakrát som jej aj povedal ze ako chlap sa cítim mizerne, že moje sebavedomie je na bode mrazu, že si musím doprosovat to co by malo byt samozrejmosťou, že nepoznám pocity keď mi žena napíše že po mne túži, že ma večer prekvapí pekným prádlo, proste akýkoľvek impulz ktorým by mi dala najavo ze po mne túži. A stále ta istá reakcia, tomino zmení sa to, budem sa snažiť, keď o tom komunikujeme a takto mi to povie, tak k niakemu aktu príde, prejde ďalší deň a u nej akoby ani problém nebol, zas sa preberá všetko možné iné len nie toto a aj dva tri týždne nič, pokiaľ zase ja neprejaví snahu... No problém je v tom ze ja sa cítim mizerne, ako chlap 0 bodov a pocit ze nepritahujem vlastnú ženu ma psychicky depta, pritom vyznávame si stále lásku, sme na verejnosti aj s dcérkou a ona ma chiti za ruku, proste v ostatných veciach sme stále ako na začiatku ale vášeň je fuč, a ako som písal, že priamo pri akte je rozvasnena, no to všetko predtým chyba, pudy.. A ja už si neviem s tým rady:( Nebavia ma potom ani ostatné veci v živote, ako starostlivosť o domácnosť, o práce v dome, proste strácam chuť do všetkého lebo ma tato vec dostáva do uzkostlivych stavov. A začína ma urážať, že keď sa o tom porozprávame, dá mi za pravdu a potom akoby povazovala problém za vyriešený a rieši všetko možné iné koby nič a o dva týždne zas riešime to isté dokola, a každý inteligentné zmýšľajúci človek si domyslí že len povedať... Zmení sa to.. A to slovami sa to nedá, to ako keby dám sľub že zmením povahu a nerobím preto nič,
na takejto veci treba pracovať, vravím jej venuj svojmu telu myšlienky, svojim tuzbam, rozmyslaj co by sa ti páčilo, navrhoval som skúsiť pozerať motivačné filmy, rôzne pomôcky na oživenie ale ona ani len nad tým nepremysla, nepatra nad tým, kde je problém ale nielen koli mne ale mala by to aj koli sebe, ved každý zdraví človek má hormóny, túžby, či je to žena alebo muž, všetci sme tak nastaveni že vášeň ako i chceme prijať tak aj chceme dat, jej odpovede už poznáte alebo ešte povie ze asi mam niaku poruchu psichycku..... Moja žena je krásna, príťažlivá a vždy keď ju vidim vo vizivavom oblečení, alebo kedykoľvek tak zosmutniem a dostanem sa do úzkosti, lebo si poviem,, čo mám z toho":( alebo čítam sťažnosti žien ako im chýba túžba, že ich muži zanedbávajú po tejto stránke a ja som z toho úplne že generovaný lebo si dám otázku, že toto aj existuje?? Ženám to chyba?? Ale to je len preto asi že som mimo z toho ako to máme my a príde mi to od nich divne pritom sú to zdravé ženy ktoré túžia po pozornosti....vravim si ešte, že máme 30 rokov, že čo bude za ďalších 10?to budeme už úplne odsúdzeny a možno hľadať tieto veci aj inde a to nechcem.. Alebo prežiť kvázi mladosť bez vášne.. Keď si vravím ze by sme sa mali milovať možno aj 3x týždenne ale z obojstrannej tuzby, nie ako dochodci.. Neviem ako v tomto ďalej :(ci ju nahovoriť k psychológovi, nejde pritom len o mňa ale aj o jej potreby

Szlyvia

Poviem ti to po lopate niekedy je clovek sebecky a potreby druheho ho nezaujimaju.Keby si mal zbaleny kufor a bol na odchode, zistila by co v tebe stratila, prehodnotila cely svoj zivot, co v tebe ma, zamyslela sa, ze sex moze byt aj pekny a namiesto strikovania ponoziek sa premohla, isla ti v ustrety v sexe a nakoniec zistila, ze neni to take zle a v konecnom dosledku bola sama spokojna.Moja kamoska i znama nemali sex roky, ked som to pocula neverila vlastnym usiam.Muzi sa stazuju, ale nechcu rozvadzat, lebo ich lubia, tak to trpia.Neviem co ti mam poradit.Kazdy je inak naruzivyAle viem, ze mali hadky kvoli tomu

morpheus30

Szlyvia, dajme tomu, že by to tak bolo, že ma istotu, ale aký by to malo pre ňu význam, čo by tým získala, ved ako ja tak aj ona za normálnych okolností by mala túžbu potrebovať a tak isto sex a zároveň ho aj vyhľadávať. V ostatných vzťahovych ako i rodičovských veciach fungujeme vyborne

morpheus30

Szlyvia, dajme tomu, že by to tak bolo, že ma istotu, ale aký by to malo pre ňu význam, čo by tým získala, ved ako ja tak aj ona za normálnych okolností by mala túžbu potrebovať a tak isto sex a zároveň ho aj vyhľadávať. V ostatných vzťahovych ako i rodičovských veciach fungujeme vyborne

Szlyvia

Davaj si pozor na to.Akurat som citala na internete podobny clanok kde sa muz stazovaal, koncilo to tak, ze muz si nasiel milenku poziadal o rozvod a vtedy sa zena spamatala a chcela to riesit a chcela to zmenit a snazila sa a uz bolo neskoro. Mozno ta ma isteho, naznac jej, ze to je vazne, zacni si dopisovat s kamaratkou nezavazne ziadne prasacinky, chodievaj s nou na kavu, mozno spozornie

Siaia

vymenit partnera, inak to nejde. Aj ked budeš chvilku sama, nieje to na škodu. Aj samota je niekedy užitočná. A sexualne stradat nemusíš. Kup si nejaku hračku a zakladne potreby budeš mat uspokojene

morpheus30

No vidíš teda, popravde tvoj prípad je možno ozaj ešte horší a tiež by som to nechcel. Ono je najideálnejšie keď je to vyvážené. Niekedy je ta odmeranost nieje najhoršia lebo zas máš výzvu partnera, partnerku dobíjať a je ti to pritazlivejsie

Reevees

No a teraz si predstav, ze ja to mam uplne opacne, ze len zastanem chvilu pohladom na manzelke a ona hned, chces sexik? Po 15 rokoch aj 5x denne ak by som to stihal. Aj vonku ked sme na verejnosti ma narazky. Alebo si strci ruku do nohaviciek a da mi ju ovonat alebo olizat. Furt si nieco kupuje v sexshope a vecer v tom pride do spalne. Ani ked bola po porode ju to nezastavilo. Ja by som skor prijal to co mas ty...