Myslite ze sa to da?

Príspevok v téme: Myslite ze sa to da?
Juliana18

Ahojte mam jeden problem....mam kamarata s ktorym sa planujem vyspat....v nasom vztahu ide len o uzivanie si, len ze som este panna a nechcem aby na to prisiel. Ako to mam spravit,da sa to? urcite budeme mat mierne vypite....nechcem nieco pokazit....chalan je viac nez dost skuseny .....len prosim neodsudzujte ma, ze to nemam robit a tak....to nerieste ....a este jeden problem, velmi dlho mi trva kym sa vzrusim a nejde len o tochto konkretneho chlapa, ale u vsetkych....a vsetci to boli fakt pekni chalani co boli skuseni a je mam pocit, ze nic necitim....mam inak 18 budem rada ak mi poradite...lezba niesom

navzdysama

Vieš čo ja ťa chápem..a je dobre že nechceš dopadnúť ako kamarát..zas čakanie sa nie vždy vyplatí a niekto čaká celý život a nič..napr. ja mám 19 a zmierila som sa stym že asi budem navždy sama..a keby som to tak riešila ako veľa dnešných naivných mladých žien že čakajú tak by som sa nedočkala ani do 40tky... Takže asi tak..žiaden pravý neexistuje to len ženy su naivne ktoré veria na lásku.Lenze laska neexistuje

malarada

Myslim ze v uvode svojho prispevku som ti odpovedala na tvoju otazku. Ak nechces odpovede, nepytaj sa hlupe otazky alebo najprv dospej a potom sa pytaj, sorry.. co si si fakt myslela, ze ti niekto da trik ako nekrvacat pri prvom sexe? Ak na to niekto pride, bude prevratnik v obore :D

Ak chces len aby ta ludia podporili v tvojom nezmyselnom plane, tak nech sa paci, chod do toho, vyspi sa sa kamosom len preto lebo si si zaumienila ze ak to neurobis teraz budes panna do 80tky, modli sa nech pri tom nekrvacas a nemas traumu do konca zivota lebo nielen ze ti to bude neprijemne z phladu ze to je prvy sex, ale aj preto ze asi nebudes dostatocne vzrusena kvoli stresu, nervozite a nedostatocnej vlhkosti, ktrou si sama spominala.

Good luck!

malarada

Ak ti gynekologicka nechcela verit ze si panna mozno mas fakt stastie ze mas velmi jemnu blanu a tym padom by si nemala velmi krvacat. Vies zalezi aj od hrubky partnera, u mna prvy sex bol s niekym kto mal ale ze extremne maleho.. ledva som citila ze do mna vosiel.. cize ma ani neodpanil.. teraz ked si na to spomeniem je to celkom vtipne :) bolo to 1. a posledny krat co sme spolu boli (bola to chyba v opitosti). Mala som vtedy myslim 22 rokov.
Dalsi bol uz moj prvy priatel, ten mal co sa hrubky tyka taky bezny priemer a trochu som krvacala. Pri druhom raze som krvacala este o trochu viac, ale nic strasne.
Podla mna dopredu nemozes vediet, ako to bude. A nerob to len kvoli statusu ze uz nebudes panna. Asi si aj tak urobis po svojom, ale 1. zbytocne si pokazis kamaratstvo aj ked teraz si myslis ze nie 2. ak nebudes nadrzana, resp. nebude to s niekym ku komu nebudes nic citit ani ta nebude pritahovat, nebude ti to vobec prijemne a skazis si tento prvy zazitok.. ja som mala stastie ze som fakt nic necitila bola opita.. ale v tvojom pripade to nemusi byt take "easy"
A co ked stretnes v blizkej dobe niekoho kto ta bude pritahovat aleb dokonca sa zalubis? Ved si este mlada

Juliana18

dakujem za rady... no len neviem ci mam cakat dalsich par rokov kym sa zalubim, ked som doteraz zalubena nebola....no okrem tych platonickych lasok...mam kamarata co ma 23 a je panic a caka na tu "pravu" a nechcem tak dopadnut ako on....teraz sa boji kazdeho vztahu a aj toho ze nieco pokazi alebo tak....a nieje to nejaky nezaujimavy skoredy chalan prave naopak ma okolo seba vzdy vela bab....a myslim ze krvacat nebudem lebo asi nemam uz blanu, lebo gynekologicka moc nechcela verit ze som este panna....ja som chcela len vediet ci na to pride aj tak....

Nechapemto

Preco to robis?
Si panna, nevies sa vzrusit a toho chlapca beries len ako kamarata ..
Preco teda?
Preco to chces spravit?
Nechces si svoje panenstvo nechat pre toho praveho ktoreho budes ozaj milovat aj on teba?

Zuzulik8

Tak sa vyspi najskor s niekym inym kto ta odpani a pri tomto novom potencialnom milencovi nebudes uz aspon krvacat aj ked skusenosti furt nebudes mat. Zaujemcov na odpanenie najdes isto mnoho.

Juliana18

ale no tak to som ohromne zvedava, len nechcem aby to vedel, lebo nepotrebujem aby si snad nieco vycital alebo tak....aj ked u neho to nehrozi....a by asi odpadol,lebo ja vobec neposobim ze by som bola nejaka slusnucka alebo tak i ked paradox je v tom ze v podstate som....ale tak chystame sa nekam na byt alebo chatu.... a nevidim dovod preco by som to nemala spravit, lebo vztah nemam ani nechcem asi tak preto....