Myslite ze sa to da?

Príspevok v téme: Myslite ze sa to da?
Juliana18

Ahojte mam jeden problem....mam kamarata s ktorym sa planujem vyspat....v nasom vztahu ide len o uzivanie si, len ze som este panna a nechcem aby na to prisiel. Ako to mam spravit,da sa to? urcite budeme mat mierne vypite....nechcem nieco pokazit....chalan je viac nez dost skuseny .....len prosim neodsudzujte ma, ze to nemam robit a tak....to nerieste ....a este jeden problem, velmi dlho mi trva kym sa vzrusim a nejde len o tochto konkretneho chlapa, ale u vsetkych....a vsetci to boli fakt pekni chalani co boli skuseni a je mam pocit, ze nic necitim....mam inak 18 budem rada ak mi poradite...lezba niesom

Tutenstein_xD

Ale samozrejme, že dnešní mladí ľudia sú otupení. V dnešnej dobe, keď si nenájdu mladé 16 ročné soplane frajerov, tak už sa cítia iné a už majú názory, že si nikoho nenájdu, pretože majú už 16 a nikdy sa so žiadnym ani len nebozkávali a ich kamarátky už majú tretieho frajera. Však to je tak na smiech takéto reči.

Rovnako som sa pobavil na príspevku slečny, ktorá má 19 a zmierila sa s tým, že už navždy ostane sama. Ako môže mať niekto takéto zmýšľanie ? To akože v 19 rokoch sa už cítiš ako stará 70 ročná babka, ktorá už nemá žiadnu šancu si nájsť priateľa ? Ty už vieš dopredu, že už nikdy si žiadneho nikde nenájdeš ? Na smiech :)

Premyslisito

Slečna, ja mám 26 a som panic, a som na to hrdý že som v mladosti nepodlahol pokuseniam. Vieš prečo? Lebo sex je vyjadrením lasky, je to oddanie druhému v celej svojej bytosti, je to čerešnička na torte ľudskej lásky. Tak si to ešte dobre premysli

mysli

Mas len 18 a places uz je budes pannou fo staroby?
Vy dnesni mladi ste fakt osprosteli tym webom. A ty draha si tupucka jak tago.
Ja by som mala u riti o si mysli gyndoska.
Maj trochu hrdosti z toho ze niesi radodajka ale panna.
Kedysi to bola cest a dnes to kazdy bere ako hanbu. Svet osprostieva a nenormalne sa stava normalnym a noalnr nenormalnym.
Presne ako sa pise v Biblii ze sa bude diat.

Tutenstein_xD

Prečo riešite, že prečo to chce urobiť ? Je to jej rozhodnutie. Prečo mladé 18 ročné baby ponúkajú svoje služby za peniaze ? Ponúkajú svoje videá, fotky taktiež za peniaze ? Každý si robí po svojom. To, že sú to hlúpe rozhodnutia všetci dobre vieme, ale načo o tom presviedčať dotyčnú osobu, keď si aj tak spraví po svojom ?

S jednou babou som si písal v tedy mala 15 rokov a mala prvého frajera. Napísala mi, že sa s ním vyspala, aby mu ukázala, že jej môže veriť a aby videl, že mu je oddaná. Po dvoch mesiacoch už zrazu vzťah nebol. Hlupučká, mladučká, ale nič som jej na to nenapísal. Jej život, jej rozhodnutia.

noc

nemusi to zistit, podla toho co tu pises. ale nechod do toho, budes lutovat velmi, aka si bola sprosta.
a to, ze si nic necitila ani pretym, to s tym suvisi, lebo necitis zamilovanost, lasku.

Kalgan1

navzdysama: ja ked som mal 19 (teraz mam 27) som si tiez myslel, ze laska neexistuje, vsetko to je blbost a bla bla bla. Kruta pravda je vsak taka, ze laska existuje, ale nie je kazdemu dopriata. Poznam vela ludi, co su stastne spolu, rozumeju si a navzajom sa doplnaju. A poznam ludi, ktori cely zivot nemali nikoho, alebo jeden zly vztah za druhym. Ja som mal jeden vztah, ktory vobec nedopadol dobre, ku koncu sme sa uz len vzajomne stahovali dole. Nuz, myslim si, ze laska neexistuje? Nie. Niektori ludia proste maju smolu. Nie je v tom ziaden osud ani hlbsi zmysel. Proste to tak je. Ale samozrejme, kazdy si moze verit v co chce. Takze ak v to naozaj veris, ze navzdy sama budes, tak si tomu ver. Len potom od seba mozno odpudis aj ľudí, ktori by mali zaujem ta spoznať. Je to potom taký začarovaný kruh. A žiaden začarovaný kruh nie je nikdy dobrý.

navzdysama

malarada- ty tiež moc nerozmyslaš..predstav si že áno ak to neurobí teraz môže sa kľudne stat že ostane panna do 80 resp.do smrti

To len vy naivne ženy to mate zidealizovane..lenže žiadna láska neexistuje aj tak vas chlapi po čase nechaju