Ako sa premôcť

Príspevok v téme: Ako sa premôcť
Mimka1111

Ahojte, poradte mi prosim mam 21 rokov a poslednu dobu som dost pribrala a uz sa mi robi celulitida na stehnach a zadku...viem aj cviky aj vsetko co by som s tym mala robit ale STRASNE sa mi nechce a nedokazem sa donutit....jedine ak ideme s frajerom do posilky tak vtedy sa viem premoct lebo mi je blbe a hanba povedat ze nejdem ze sa mi nechce, ale akonahle on nemoze (a teraz je to stale lebo sa stara o choreho dedka) tak uz sa sama nedokazem donutit, pritom mam aj doma plno miesta aj von si tu mozem zabehat, len sa proste neviem premoct, strasne ma to nebavi cvicit sama :( poradte mi prosim co mam spravit, cim sa mam motivovat, uz mam pocit ze som uplne skareda fuj - a to ma demotivuje este viac, sama netusim preco.....uz sa hanbim pred frajerom aj vyzliect, ani kratasy a sukne nenosim :(

daniela2

Neber posilu ako nástroj krásy, ale nástroj zdravia. Stanov si cieľ, koľko virtuálnych kolekcie na bicykli, myslí na to, akými trasami ide Sagan keď bicyklujem, pri posilňovaní brucha na kondíciu tajných agentov z románu, pri veslovaní na galejnikov. Potom je posila umelecký zážitok a miesto na snívanie, ja ju mam veľmi rada.

swistica

Lorna - naozaj pri turistike chudnes? Ja vzdy priberam. Clovek sa stravuje inak ako v bezny den, takze metabolizmus sa rozhodi, plus zadrziavanie vody. Turistika v prirode je krasna, no na chudnutie to u mna nie je.

Lorna26

Po mojich miliónoch neúspešných pokusoch o posilňovanie a to som skúšala ROKY! Som prišla na to že keď ma to absolutne nebaví tak to robiť nebudem a nepôjde mi to ani keby čo bolo. Ale zistila som že mi to ide chôdza na dlhé trasy a 20 km je pre taká príjemnejšia prechádzka. Tak som sa začala venovať turistike. Mám super postavu, maximálne si to užívam a netrápim sa aby som bola ako zvyšok sveta odfotená s veľkým zadkom na internete. To je môj návod na cestu k dobrej postave a šťastiu. INÝ ŠPORT. Ja som ho hľadala asi 5 rokov.

Tomas12345

No tak začni postupne, najprv 5 minút cvičenia, potom 10 minút, a takto postupne navysuj aby si si na to zvykla.

Mimka1111

Tak ďakujem za povzbudenie :) včera som už začala a doma trochu cvičila :D pokúsim sa každý deň aspoň tú polhodinku, ak budem mať priestor. Dúfam, že mi to vydrží tentoraz už dlhšie...keby nie, tak si budem pozerať tučibomby hahaha :D to ma celkom povbavilo, našťastie tak nevyzerám, len potrebujem trochu spevniť a zhodiť trochu tuku a veľa veľa strečingu a bude to OK :))))

Riia

Mna motivovali k cviceniu a chudnutiu ludia. Bud taki uboziaci, ktori sa mi posmievali podobne primitivnym stylom ako jeden komentujuci nizsie (pozdravujem). Alebo to boli potom ludia, ktori cvicili, zdravo sa stravovali a makali na sebe... A este, ked som uz vazne v najhorsom obdobi svojej telesnej vahy bola nakupovat oblecenie... To bola riadna facka, ktora ma prebrala a potom nasledne aj motivovala. A tak som nejak prekonala tu nechut, ktora ma vzdy odputala od cvicenia a dala dolu cez 20kg. A ,dokonca, aj teraz sa mi nechce castokrat, aj ked pohyb milujem, a to uz nechudnem, len sa udrzujem a „formujem” :D.. ale ako bolo pisane, pevna vola a robit taku aktivitu, ktora ta aj nejak naplna.. Nemusis napr. chodit behat, ked je to pre teba nuda, tak chod radsej tancovat, ...

Jabdbdjdn

Sama si musíš odpovedať na otázku či chceš viac makať , byt fit a Byt na seba hrda alebo pohodlnosť a nespokojnosť so sebou. Lahke cesty k výsledkom nevedú. Ani fórumy na internete. A myslím že to sama vieš. Takze sa postav a začni už dnes malými krokmi a sebadisciplinou. GL

swistica

Predplatit si vstupne na nejake cvicenie. Bude ti potom luto, ze permanentka prepadne a pojdes si peniaze odcvicit.