Ako sa premôcť

Príspevok v téme: Ako sa premôcť
Mimka1111

Ahojte, poradte mi prosim mam 21 rokov a poslednu dobu som dost pribrala a uz sa mi robi celulitida na stehnach a zadku...viem aj cviky aj vsetko co by som s tym mala robit ale STRASNE sa mi nechce a nedokazem sa donutit....jedine ak ideme s frajerom do posilky tak vtedy sa viem premoct lebo mi je blbe a hanba povedat ze nejdem ze sa mi nechce, ale akonahle on nemoze (a teraz je to stale lebo sa stara o choreho dedka) tak uz sa sama nedokazem donutit, pritom mam aj doma plno miesta aj von si tu mozem zabehat, len sa proste neviem premoct, strasne ma to nebavi cvicit sama :( poradte mi prosim co mam spravit, cim sa mam motivovat, uz mam pocit ze som uplne skareda fuj - a to ma demotivuje este viac, sama netusim preco.....uz sa hanbim pred frajerom aj vyzliect, ani kratasy a sukne nenosim :(

Dbr_uz

Veľmi ľahko. Stačí si pozrieť tučibomby na internete, že akú majú žalostnú kondíciu a ako sa potia aj pri ležaní, to by malo stačiť :)

Mimka1111

No ved ja sama ani nechodim do posilky, sama cvicim len doma alebo beham niekde von :) problem je ze sa neviem donutit...a v posilke sa mi prave paci ked chodime je to zabavnejsie podla mna a chodila som niekedy na vzpieranie a tam ma to strasne taha a chcela by som ale nemam teraz na to moznosti :(

Mimka1111

No tu v blizkosti nikoho nemam :/ po predoslych nie velmi prijemnych skusenostiach s kamaratkami, mam vlastne uz len dve take, lenze obe byvaju daleko...neviem no, mavam take obdobia ked aj sama som motivovana a cvicim jak drak snazim sa a potom pride nieco ked nemozem napr teraz som mala tazku skusku este a potom uz zasa to je tak jak pisem, totalna demotivacia

Cviko

A naco ti je preboha posilka? Ved cvicit mozes aj doma, pripadne si vyjst niekam na bicykel alebo si zabehat, ci sa prejst. Ja tiez posilku moc nemusim, je tam nuda. Alebo chod na nejaku zumbu a pod. kde sa budes super citit a je tam sranda. Je uplne jedno aky pohyb budes robit v konecnom vysledku vzdy spalis kalorie.

tutri

*Mimka1111*
Tak si nájdi nejakú kamošku..Parťáčku čo bude s tebou chodiť, keď máš problém s tým ísť sama..

madgala

to je o pevnej voli. niekto ju ma a dokaze sa premoct a niekto proste nie. da sa to cvicit ale hlavne nebud na seba nastavana alebo sklamana, proste sa to stane. treba to stale skusat