Mate stastie na vztahy?

Príspevok v téme: Mate stastie na vztahy?
Hanna111

Co mam robit? Nemam stastie na vztahy.Stretla som v minulosti chalana, zoznamila ma s nim kamoska, teda boli sme na brigade a po brigade ma zavolala vonku a aj kamosa , no a padli sme si do oka.Aj ja jemu, aj on mne.Lenze on bol uz zadany.Boli sme na diskoteke a tam mi dal pusu Lenze dalej to uz nejak nepokracovalo.Proste povedal ,ze skoda, ze ma nestretol skor.Nebojovala som, lebo som sama netusila, ci je ten pravy.Co ak by to nevyslo medzi nami, clovek to nevie a vinna by som sa citila ja, ze som mu rozbila vztah.Dalsia vec, preco by som mala bojovat iba ja, chodit za nim a tak.Mal by aj on nie?Neskor som stretla ineho, mal o mna zaujem, ja az tak moc nie,teda neprebehla az taka iskra ako pri tom prvom, ale tento bojoval,teda chodil za mnou,volal ma von a bol milý, komplimenty a tak som sa tesila a dala sancu.Proste som si myslela, ze asi on bude ten pravy.Lenze po mesiaci ma nechal.Kvoli byvalke.Vraj ju mal rad ozvala sa mu a sam nevie co dalej.Takze asi bude lepsia pauza.Take nieco povedal.Citila som sa hrozne, nevedela som ako mam reagovat.Pretoze zacal ma balit on, nie ja a preto som nechapala ako ma tak rychlo aj nechal.Byvala ho vsak potom nechala, zle ju pochopil ,asi ho nechcela spat.Neviem.Travil cas s kamosmi so mnou uz moc byt nechcel, vraj je to uz trapne , ked ma nechal, ze teraz sa zase vrati.Ani mi vsak nedal sancu , aby som sa k tomu vyjadrila.Len sa mi zacal vyhybat.Sposobil bolest a odisiel.Po nejakom case sme sa zacali vidat ako kamosi.No a prerastlo to vo vztah.No viac som sa uz snazila zrejme ja.Teda pisala volala mu a tak.Bolo nam spolu dobre ale citila som ze ma az tak rad nema.Akoby som citila ze hlada aj inde.Bol spolocensky a mal vela kamosov ,kamosiek.Ja som mala vzdy strach, ze pride iná a ja pojdem.Neviem preco, ale strach bol.Neskor mi zacal vycitat ,ze som ziarliva , proste ma akoby stale zhadzoval pritom ked som s nim nebola len som mu volala ako sa ma ,lebo mi chybal, on to zobral , ze ho kontrolujem.Trapila som sa tak dost rokov.Nakoniec to skoncilo velmi zle.Velka hadka a koniec.Dal do mna pocit viny za vsetko.Za vztah.Vraj koniec bol kvoli tomu ze nepratam nepocuvam ho ziarlim nechcem ho takeho aky je a milion dalsich veci.Rozumela som si v robote s inym chalanom ale mal vztah a tak som nevyvíjala nic.Teda nebalila ho nevolala von.Nechcela som byt mrcha co rozbija vztah.Odvtedy som sama.Teraz som stretla chalana, ked som ho uvidela podlomili sa mi nohy.Uplne som stratila hlas.Neviem to ani vysvetlit.Proste akoby som sa zalubila.Doma som vsak zistila ze ma zenu, dieta sa mu narodilo.Takze z toho nic.Nechapem ale preco mam stastie na takych Mam rozbijat vztahy a bojovat??? A preco ti , ked maju vztahy a rodiny tak preco po mne pozeraju, preco sa viem zalubit....Nechapem potom....

blbereci

Hana111, ale druhi ta z toho pocitu samoty nevytrhnu. To by si musela natrafit na extremne super ludi. Priemerni ludia vedu bezne reci, nic z toho.

Chéri

Keď to neni o tom, či má niekto šťastie či nie, vzťah neustále treba budovať, zveľaďovať, neni to len tak :)

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

bia554

kvoli tomuto mas pocit, ze nemas stastie na vztahy, takymito vecami si podla mna v mladosti presiel skoro kazdy kto mal nejake vztahy

Hana111

dobreuzisback: Jasne preludnená, trapi ma, ze ludia, aj blby, maju po 8 deti aby dostali socialky, takze takyto nech ziju ale inteligentny ludia ani nemaju moznost mat deti lebo kym zarobia tak uz je niekedy aj neskoro.Poznam vela kamosiek a kazda jedna z nich napisala ked sa jej narodilo dieta ze nasla zmysel zivota.Tak akoze vsetky podla teba klamú? To im nemam verit ked vidim ake je to krasne? Nevravim, ze ja to dieta mat musim, nemusim,som stastna ked maju dobri ludia deti.A tesim sa s nimi.No a k tomu zmyslu, hej mam zaluby, lenze na zaluby treba peniaze, cestovat, priroda nakupy, na to vsetko treba peniaze lenze na sr tazko zarobit.No a sama sa pustit do sveta len tak, nieje med lizat.Takze strata zmyslu.Chapes ked nemas peniaze ale mas aspon tie deti zivot ti obohatia.No ked nemas peniaze a ani deti, zmysel sa zrazu strati to je to.Ja chodim do prirody rada to nieje az take nakladne lenze ked chce clovek niekde dalej uz potrebuje auto vodicak a tak a zase len makas od nevidim do nevidim aby si nasetril a v konecnom dosledku si povies ze sa tesis ze vikend stravis sama niekde v prirode.Obcas sa to da.Takto zvladnut.Ale predstav si zimu.Ked je vikend a mas volno a nemas kam ist.Mozes si pozriet film, strikovat ale si sám, je to zmysel? A chodis do nezmyselnej roboty co ta ani nebavi aby si prezil, vela ludi preto hlada zmysel vo vztahoch a detoch lebo akoze co????

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Kalgan1

zuzuna:. nuz, clovek sa najlepsie uci z vlastnych chyb/skusenosti, lebo spomienka je silnejsia a v cloveku to vyvola vacsiu odozvu. Preto nestastne vztahy patria do zivota, aby sme sa z toho poucili. Ako ked spadnes z bicykla a zlomis si nohu... Ja som mal tiez zopar velmi velmi velmi zlych vztahov, ale snazim sa to brat z tej pozitívnej stránky, že aspoň viem, načo si dávať pozor. Ale samozrejme, ak sa cítiš v pohode, tak naco to zase silit. Niekedy treba proste veciam nechat volny priebeh...

zuzuna

mám za sebou dva vzťahy, prvý ma mal asi len ako náhradu za svoju ex, na ktorú nevedel zabudnúť.. po pár mesiacoch sa so mnou rozišiel, že ma už nemiluje.. ok, bola som sklamaná, ale život ide ďalej.. druhý, ani som nejak nechcela ísť do vzťahu s ním, ale bol neodbytný ale celkom milý, tak som si povedala že tomu dám šancu.. veľká chyba.. akonáhle sme spolu začali chodiť, prestal sa snažiť niečo do vzťahu dávať, iba sa flákal s kamošmi, hrali hry, chľastali a húlili.. tak som to ukončila a ešte sa čudoval že prečo, však on nespravil nič zlé.. už je to pár rokov čo som sama a som spokojná.. jasné, občas mi chýba niekto vedľa mňa, ale spomeniem si na to, ako sama a opustená som sa cítila aj keď frajer bol pri mne a hneď ma to prejde