Ako dlho ste boli len doma?

Príspevok v téme: Ako dlho ste boli len doma?
jumbacisko

Ahojte, viem, že väčšina chodíte do práce, máte povinnosti, brigády atď. no ak ste niekedy boli v takej situácií, ako dlho ste boli len zavretý doma? V zmysle, že ste vôbec nevychádzali z domu ani vyniesť smeti alebo do obchodu napr. alebo také niečo. Ja som bol naposledy von minulý pondelok a som v pohode :D Cvičím, čítam si, pozerám seriály, filmy...dá sa to. Študujem a mám prázdniny, takže preto to mám teraz tak. Priatelia sú v iných mestách a tak, takže aj preto. A ako dlho ste boli medzi štyrmi stenami najdlhšie? Aký to na vás malo efekt? Chytali ste z toho depresie a necítili ste sa dobre alebo ste to vnímali ako relax a nemali ste s tým žiaden problém? Ďakujem pekne. :)

Bubliii

Mesiac kvoli tehotenstvu a bolo to o nicom. Stale len lezat, aj chrbat ma z toho bolel. Sediet aj chodit som mala zakazane.. nerobilo mi to dobre, byt zavreta. Krizovky a knihy pomohli, ale vzdy len na chvilu.

swistica

Asi mesiac zo zdravotnych dovodov a veru prekazalo mi to. Pri dobrovolnom rozhodnuti mi vyhovuje byt doma tak tyzden. Potom uz potrebujem ist von.

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.