Ako dlho ste boli len doma?

Príspevok v téme: Ako dlho ste boli len doma?
jumbacisko

Ahojte, viem, že väčšina chodíte do práce, máte povinnosti, brigády atď. no ak ste niekedy boli v takej situácií, ako dlho ste boli len zavretý doma? V zmysle, že ste vôbec nevychádzali z domu ani vyniesť smeti alebo do obchodu napr. alebo také niečo. Ja som bol naposledy von minulý pondelok a som v pohode :D Cvičím, čítam si, pozerám seriály, filmy...dá sa to. Študujem a mám prázdniny, takže preto to mám teraz tak. Priatelia sú v iných mestách a tak, takže aj preto. A ako dlho ste boli medzi štyrmi stenami najdlhšie? Aký to na vás malo efekt? Chytali ste z toho depresie a necítili ste sa dobre alebo ste to vnímali ako relax a nemali ste s tým žiaden problém? Ďakujem pekne. :)

jumbacisko

takaista: No zajtra by to boli dva týždne. Ale včera som sa bol kus prejsť a veru už som to potreboval. :D

takaista

jumbacisko, neviem vyratat, kolko dni si nebol nikde, kolko to bolo?
ja naposledy asi tyzden, malinko vonku a zase tyzden, bolo mi dobre, upratovala som, nic mi nechybalo. ale obvykle to tak nemam a rada chodim na plno hodin von.

NikA-28

Presne neviem, ja dlho doma nevydrzim, ale mala som raz po takom tazkom obdobi, ze ked prisli prazdniny tak som minimalne tyzden len lezala a citala knizky a spala :D

Zuzka8

A prečo to chceš vedieť?
Každý sme inak stvorený, jeden zvláda to, iný zas to a tak podobne.

Keď ale ty môžeš ísť von, tak choď. Je to zdravé nadýchať sa vzduchu, prevetrať hlavu a rozhýbať svoj pohybový aparát. ... Skôr si myslím, teda viem, že si tým škodíš, keď si stále zatvorený a pritom môžeš ísť von.

Robo32

2 mesiace po nehode na motorke. Ale ja mam dom, takze som si isiel sadnut aspon na terasu, nejako som sa tam v bolestiach doterigal.

Sofiisofia

Tak tiež niekedy keď mám depresiu som dosť doma ale tak do obchodu ísť musím :D veď neumrem od hladu predsa a vínko tiež treba :DDD

ricardomilos

klasika u mna toto..niekedy mam plne zuby ludi a vseho, ze si dam pauzu a som len doma ( proste regenerujem, ale inak... ) niekedy nevylezem aj tyzden, dva... praktikujem to skor v zime :D ale stalo sa mi cca 5 rokov naspat v lete, a to je moj zatial rekord mesiac a pol dodnes nechapem :)

Pag

Ja som bol vonku kazdy den, ale uz treba urobit to posledne rozhodnutie a uz nikdy nevyjst vonku. Mozeme si dat do play-listu vyhody kontaktu s ludmi a nevyhody kontaktu s ludmi. Psychologovia radia sice nieco neautistickee, ale kto ho vje, aka je pravda? Ked clovek nevyjde min.50 rokov vonku, tak sice priberie, ale po smrti sa stane velmi slavnym a postuupi do druheho kola, na beton. Ked mate statnych 350 kilou, tak aj vysokozdvizny vozik ma problem, aby Vas uniesol. Nuz, nic, mam este 2 minutky k dobru, lebo sa dusim kostickou z kapra, tak sa rychlo pytajte.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.