mohlo ist o mozgovú prihodu?

Príspevok v téme: mohlo ist o mozgovú prihodu?
zzzzzudkmd

dobrý deň, nedávno som tu písal o slabej bolesti v lytku neskôr v stehne bez vonkajších príznakov, po masteni a masírovaní bolesť takmer odoznela, lenže dnes som pri ceste som roboty začal pociťovať slabú bolesť hlavy na pravej strane pri spánku a krátko nám to pocit ako keby mi znecitlivela práva časť sánky, príznak po hodine a pol odoznel citlivost sa mi vrátila a prešla ma aj bolesť hlavy, mojimi ist o nejaku slabú mozgovú príhodu alebo si to len vsetko namyslam, nachádzam sa v anglicku preto sa pýtam o radu aby som kvôli svojej hlúposti neprišiel o dost peňazí

Innass

Tetania ako vysita ...to iste mam ja neboj sa nieje to mozgova prihoda vela krat som si toto iste myslela mne trpna tvar a jazyk pravidelne zvyknes si nato

zzzzzudkmd

Stalo sa mi to prvý krat, len niekedy cítim v tom mieste hlavy slabý tlak alebo nieco take ako keby žilu alebo ja neviem.

zzzzzudkmd

Bol som tu nám vyšetrení v anglicku kde mi brali krv na úplný krvný obraz a este vraj nejaky d-dimerovy test ale vsetko je vraj v poriadku tak dufam že sa ján tie tri týždne nic nestane a na slovenku pojdem aj na nejake normálne vyšetrenia

zzzzzudkmd

tak brigadujem vo firme kde sa väčšinou zdvíhajú veci, poväčšine nejde o ťažké krabice do 15 kg len obcas majú 18 - 19kg

Anonym222

A objavuje sati to častejšie či prvi krat? Jatom mam skoro každy den prida sa dotoho aj zavraty nevolnosty a niekedy aj polku tela necitim no neda sa stim nič robit bola,som na magnetickej rezonanci a zistili žemi jedna strana mozgu pomalsie funguje a ked sa zhorsi ze mam prist spet. Prvi krat ked som toto same žažila mala som strach že čisom poražku nedostala .

momentik

co viem, tak v anglicku sa dost dlho caka na vysetrenia k odbornikom. ked chces ist skor, uz v tom anglicku a nahodou ta nezoberu, tak este mozes skusit vysetrenie u tradicneho cinskeho lekara, tradicna cinska medicina, pokial tam take nieco je.

zzzzzudkmd

Tak letenku mám o 3 tyzdne, a čo som pozeral objednať na teraz by ma vyšlo okolo 300 eur namenej. Neviem čo všetko vie preplattť poisťovňa lebo niektoré zákroky prepláca. A poistenie nejake mám ale pochybujem ze mi platí aj tu v Anglicku skúsim si to zistiť od rodičov. Problém ešte je že na Tom mieste kde ma ta hlava bolela cítim občas slabu bolesť alebo skôr tlak ale nie vždy. Cítil som to aj keď som v robote zdvíhal krabice, preto si myslím ze asi nemám inú možnosť ako ísť na vyšetrenie tu aj keď to bude veľmi ťažké hlavne s tou angličtinou