mohlo ist o mozgovú prihodu?

Príspevok v téme: mohlo ist o mozgovú prihodu?
zzzzzudkmd

dobrý deň, nedávno som tu písal o slabej bolesti v lytku neskôr v stehne bez vonkajších príznakov, po masteni a masírovaní bolesť takmer odoznela, lenže dnes som pri ceste som roboty začal pociťovať slabú bolesť hlavy na pravej strane pri spánku a krátko nám to pocit ako keby mi znecitlivela práva časť sánky, príznak po hodine a pol odoznel citlivost sa mi vrátila a prešla ma aj bolesť hlavy, mojimi ist o nejaku slabú mozgovú príhodu alebo si to len vsetko namyslam, nachádzam sa v anglicku preto sa pýtam o radu aby som kvôli svojej hlúposti neprišiel o dost peňazí

ahjajjaj

na neurológii keď som bola, boli pacienti s takýmito príznakmi a dostávali infúzie.
Nemôžeš prísť radšej domov? Nevyjde Ťa to lacnejšie, ako všetko? Nemáš poistenie?

zzzzzudkmd

Ďakujem, a myslíte že ide o akútny stav alebo to môže aj nejaké tri týždne počkať keďže neviem aké sú poplatky za vyšetrenia tu v Anglicku

ahjajjaj

klasická mozgová príhoda to zrejme nebude, ale môže ísť napr. o zúženie ciev a následnú nedokrvenosť mozgu alebo podobne. Aj keď to prejde, aj keď sa to zlepší, radila by som navštíviť lekára.

Tomas12345

Myslím že nemohlo, mozgová príhoda neodoznie sama od seba ale je potrebný určitý liek ktorý zbaví zanesenu cievu zrazeniny ktorá vyvolala mozgový príhodu.

A dôsledky po mozgovej príhody su trvalé, takže ťa ochrnutá pravá časť tváre by sa ti sama od seba nedostala do normálneho stavu kebyže ide o mozgovú príhodu.