Albertova

Dorotka12345

Sekretarka neodpisuje tiez. Ja zatial neviem posudit zmenu na sebe asi to berem kratko vzhladom na moj stav naozaj neviem.

olivkalivka

Dorotka, mne tiez pisala ze jej odo mna nic nechodi. Prve 2mesiace mi pisala aj kazdy tyzden a teraz uz ani na sms neodpise.. Ja rotumiem, ze ma toho vela, zevraj jej chodi denne aj 500mailov a ze by mohla byt uz kludne na dochodku ale tiez mi to pride nefer aj voci tomu ze si za to zaplatis tolko... Ja mam teraz druhu kuru a citim sa o 50percent lepsie... Mne uz lekari nevedeli pomoct a pani Albertova mi zachranila zivot.. Len mam obavy z toho ze ma prestane liecit ked komunikacia takto hapruje... Lebo moja liecba bude este na dlho... Tebe pomaha liecba?

Dorotka12345

To je inac dost otras na to ze ked tam prides tak si strasne zaklada na komunikacii musis jrj pisat info inak s tebou skonci a ona si proste hocijako bez zaujmu ti raz odpise eaz nie. A tebe pomohla aspon ta liecba?ja zacinam mat pochybnosti o tom celom

mmooly66

Ja som už dva krát stroskotala s liečbou u nej, pretože neodpisuje na maily... neviem kde je chyba. Ledva sa tam človek dostane, vysolí prachy a po jednej kúre, keď treba ďalej riešiť, tak nič. Na sms mi odpovedala, že mi napísala mail... Už som nemala chuť do nej dobiedzať že maily nechodia ani ku nej ani ku mne.. A toto už druhý krát, pred dvomi a rokmi a teraz to isté..

Dorotka12345

Ja iba cez mail, aj tebe pisala ze jej nechodia maily? To nechapem. Mam druhu kuru a cakam na tretiu. Inac tebe zabera kura? Kolku mas ? Mne uba odpisala ze nech sa cim skor objednam lebo ma vela ludi. A nic ziadna odpoved.

olivkalivka

A ako si sa s nou skontaktovala? Sms ci email? Lebo odo mna jej nechodia emaily uz od aprila, rak som jej obcas napisala sns ze co nove a odpisala mi ale uz mi ani na smsky neodpisuje... Podla mna ma dovolenku aj sekretarka.. Kolkatu kuru beries? A na kontrolu ides po akej dobe? Ja jej skusim zavolat na zaciatku augusta.. Ale citim sa uz az otravne :(

Dorotka12345

No mne uz defakto vyse mesiaca, mozno mesiac a pol. tiez mi uz dochadza kura. Pani Albertova mi minuly tyzden odpisala asi po vyse mesiaci, ze jej ziadne maily odo mna neprisli, co je dost divne, ale nevadi. A kazala mi objednat sa, tak som sa objednala, ale zase ziadne odpovede, tak neviem ci maju teraz tu dovolenku, no zda sa ze budeme asi bez liecby nejaku dobu.