Albertova

marcelina78

Kúra skončí, až keď douživaš všetko komplet, už jasnejšie to na tom návode ani nemože byť napísané...

Ester1298

Prosím Vás, nájde sa tu niekto taký dobrý, kto sa liečil u pani Albertovej a vedel by mi prosím povedať, kedy sa končí u nej jedna kúra?
Pani A mi neodpisuje a ja nerozumiem, či sa kúra končí až po minutí všetkých liekov, predovšetkým tých rozprašovačov (Breza, Figa....), lebo tých je najviac. Alebo sa končí po minutí tých kvapiek ako Optimalis a Bacter? Lebo tie mi už dojdú a nerozumiem, či budem teraz dva mesiace bez nich a užívať len tie rozprašovače, alebo potrebujem už nové lieky.
Veľmi by ste mi pomohli.

Ester1298

Nikkki,
a mala si nejaký zdravotný problém alebo psychický? Normálne si ma teraz vyľakala :O A ona ti čo povedala na to, keď si sa u nej liečila, predpokladám, že si ku nej aj chodila na kontroly a písali ste si maily, ako ona vysvetľovala, keď sa ti tvoj stav stále nezlepšoval? To si neviem ani predstaviť rok sa u nej liečiť, dať toľko peňazí na lieky a nič z toho :/

Nikkki

Dodrziavala a nielenze ziadna zmena, ona mi vobec netrafila diagnozu, tvrdila mi opak toho co mi nakoniec zistili lekari. Mozno sa tato pani vie trafit do nrjakych jednoduchsich diagnoz ale pri vaznom ochoreni nevie. A to je dost nebezpecne si myslim, lebo je to zavadzajuce a niekto kto jej bezhranicne veri nemusi zajst k lekarovi a moze mat casovanu bombu v tele.

Ester1298

Nikkki,
A dodržiavala si liečbu a diétu, brala si všetko ako si mala? Bez prestávky celý rok? A vôbec žiadna zmena?

Nikkki

Olivka mne jej liecba vobec nepomohla, uz davno som to prestala brat a chodit ku nej. Cely rok zbytocne, vobec sa netrafila do mojej diagnozy.

Ester1298

Ahojte, odpisuje vám Albertová? Pretože mne už neodpísala 2 mesiace, potom vypukol koronavírus, napísala, 31.3 hromadný e-mail, že si teraz budeme písať každé 2 týždne o našom zdravotnom stave a posielať fotky, a odvtedy mi už vôbec neodpísala. Potrebovala som sa s ňou spojiť kvôli liečbe, nenapísala mi zatiaľ žiadnu diétu a stav sa mi zhoršuje :/