Zeny vo fitku

Príspevok v téme: Zeny vo fitku
Miroslav28

Ahojte,

x rokov chodím do jedného menšieho fitka a kedže som dlhšie sám tak by som sa tam rád z niekým zoznámil - mali by sme spoločné koníčky, aktivity atď...
Snažím sa so ženami ktoré sa mi páčia udržovať očný kontakt, usmievať sa, pekne sa obliekať ale z ich strany nikdy nič. Ani sa nepozrú, neusmejú, nezáujem.
Ja sa cvičeniu venujem dlhú dobu, viem cvičiť, vyzerám celkom fajn narozdiel od veľa ostatných čo tam chodia. Vedel by som aj poradiť, pomôcť...
Aký máte na to názor, hanbia sa tie ženy, sú namyslené alebo majú frajerov ?
Ešte upozorním že o umeliny namalované s mobilom v ruke nemám záujem a sú mi sympatické skôr prirodzené ženy ktoré sa snažia niečo so sebou spraviť...

BJ 2

teba ako napadlo, ze vacsina ma frajera, a niektore ktore nie, sa chcu sustredit na cvicenie, lebo zoznamovat sa chodia inde, a typek, ktory ich hlta ocami, im asi nieje sympaticky? Povazujuho ho za podivina, neprijemneho cloveka co? A este ockavas ze pridu ta zvadzat, alebo co, ze budu z teba paf, zato ze na nich pozeras.
Napadlo ta, ze je im to mozno neprijemne ako ich ocumujes? Ze vycitia uchylaka/ podivina? Ci ani nie?

chlapbezfitka

ja som dlhšiu dobu sám a ani nechodím do fitka :( mám pivné brucho a preto som asi sám, po prečítaní tejto témy som si uvedomil, že by som už mal konečne začať poriadne cvičiť, nech aspoň jednu ženu v živote mám...

peter5789

boze...coolstorybro...a ked je to naozaj tak , ak za ich chrbtom jebavaju s inymi xD aby si daco uzili, sa zobudte ludia sme v 21 storoci

Cinkar

Poznám dvoch súťažných kulturistov čo majú tvár skutočne jak mimozemšťan a obaja majú pekné baby, tiež súťažné kulturistiky a už aj deti. Dajú sa dohľadať aj na nete ale nebudem to tu šíriť...
Takže to je nepravda. Sympatie sú individuálne. A myslím že vzťah dvoch ľudí čo cvičia či už súťažne alebo rekreačne má určite veľký základ na úspech.

Hron

Nechodím do fitka, ale počul som, že single ženy, čo tam chodia sú väčšinou sebecké, ktorých zaujíma iba ich postava a ako partnerky na vzťah sú nevhodné.

peter5789

dalsie co spomeniem... energia, ide jak posobis, pokial na to budes mysliet tak to bude tak pokracovat, moze byt ze sa ti nieco na sebe nepaci a hned to pocitia, alebo si myslsi ze si az velmi sexy a v skutocnosti to tak neni xD

peter5789

dobre kaleraby mu trepete do hlavy, ide o sympatie, pokial nemas sympaticku tvar pre babu, tak ani na nich nekukaj, to ze sa im nepacis to citis, bohuzial takych nas je viac a ide aj o sebavedomie, telo neni vsetko ked chalan namakany a ma hlavu jak mimozemstan tak baby ta budu mat na haku, a nevravte mi ze nemam pravdu a o opakoch ma presviedcat, sympatie v tvari su prvorade, je to smola no, hladaj si sebe podobnu - nekukaj po kazdej ked ta maju na haku...