Zeny vo fitku

Príspevok v téme: Zeny vo fitku
Miroslav28

Ahojte,

x rokov chodím do jedného menšieho fitka a kedže som dlhšie sám tak by som sa tam rád z niekým zoznámil - mali by sme spoločné koníčky, aktivity atď...
Snažím sa so ženami ktoré sa mi páčia udržovať očný kontakt, usmievať sa, pekne sa obliekať ale z ich strany nikdy nič. Ani sa nepozrú, neusmejú, nezáujem.
Ja sa cvičeniu venujem dlhú dobu, viem cvičiť, vyzerám celkom fajn narozdiel od veľa ostatných čo tam chodia. Vedel by som aj poradiť, pomôcť...
Aký máte na to názor, hanbia sa tie ženy, sú namyslené alebo majú frajerov ?
Ešte upozorním že o umeliny namalované s mobilom v ruke nemám záujem a sú mi sympatické skôr prirodzené ženy ktoré sa snažia niečo so sebou spraviť...

malala

suhlasim hned s prvym prispevkom. kebyze sa na mna usmievas, tak tam prestanem chodit, chcem mat klud a pokoj, nie aby na mna niekto cumel.

Zuzulik8

Tak ak su to vysportovane krasavice zrejme ich bali kazdy druhy na co uz nemaju naladu a je aj vysoka pravdepodobnost ze niekoho maju. Skusaj dalej ale pozor ked sa budes usmievat na kazdu tak si o tebe budu mysliet ze si playboy. Vo fitku to asi uplne lahke mat nebudes ale mozno sa raz nejaka chyti.

Cloo2

Ako už bolo napísané. Ideme si tam skôr odcvičiť ako hľadať potencionálnych partnerov. Zase pozor na tie pohľady, aby z toho baby nemali pocit že ti nejde o zoznámenie ale sa skôr chceš pozerať na ich zadok. Ak sa takto usmievaš na každú tak si o tebe môžu myslieť že si nejaký úchyl :D

Sofiisofia

Tak si písal že tie ženy nemajú záujem ani o tých trénerov čo tam sú, takže asi máš také "šťastie" že do toho fitka kde chodis chodia ženy ktoré sú buď zadané alebo nehľadajú vzťah, skús vyskúšať iné fitko.

Miroslav28

Myslel som že miesto kde sa stretávajú ľudia ktorí majú rovnaký cieľ a životný štýl je na zoznámenie vhodné.
28

Sofiisofia

Tak ak si fakt taký pekný vysportovany tak hľadaj aj inde ako vo fitku, veď takých mužov ako ty baby chcu, a koľko máš rokov?

Miroslav28

Nie som namyslený len uvádzam na správnu mieru. Keď sa niečomu venuješ veľa rokov tak sa vieš porovnať. Ja cvičím dlhšie ako kopec mladých rýchlopečených trénerov. Ale odbočujeme od témy.

Miroslav28

Poznám aj 10 trénerov a vôbec nemám pocit že by boli nejak obletovaní ženami. A postavu mám lepšiu ako 2/3 z nich. Aj viem cvičiť lepšie. Dnes byť tréner nič neznamená lebo tréner je už každý kto má smiešny kurz...

KlaraMik

Ked budes robit fitnes trenera a mat postavicku, zeny sa ti pohrnu.Ja som tam videla takych trenerov, ze ten ocny kontakt som skor robila ja a nedalo sa sustredit na cvicenie, lebo mali vymakane postavy, krasny v tvari- jeden blondak, druhy cierny. Bolo hrozne tazke sustredit sa na to, co hovoril