neviem co robit

Príspevok v téme: neviem co robit
tami123

Potrebujem prosim poradit. Manzel uz predtym nepatril prave k tym muzom co potrebuju sex kazdy den, narozdiel odo mna.. nastavila som sa na to, milujem ho a akceptovala som to.. Problem nastal ze si teraz dal do hlavy ze mi musi spravit babatko, pricom ja ho do ziadneho stresu a tlaku nedavam a stalo sa uz dvakrat ze jednoducho tak si vyhrotil danu situaciu ze nebol schopny zaidneho aktu...neviem ci predstavit co to spravi s psychikou muza..ale ani mne nie ej vsetko jedno..hlavne ked nasledne potom utrusi ze naco sa tak trapil ked nic z toho...snazila som s amu vysvtellit ze nech to neriesi, ze si aj vypil je unaveny a podobne..len mi rychlo naznacil ze sa o tom vobec bavit nechce :( Odvtedy sa tomu vyhyba ako moze, nedotkne sa ma a ja som na tom podobne...aj by som prevzala iniciativu len sa bojim ze aj toho vystresuje a treti krat keby sa mu to uz stalo by uz dlhsie rozdychaval..uz je to tyzden, chyba mi to, chyba mi on, neviem co mam robit :( dakujem za vsetky rady a postrehy

Comamrobit

Boze vy zeny ked sa zamilujete, tak ten chlap moze byt na vas zly, neprijemny, moze vam odopierat sex, byt nervak a vy ho o to viac lubite. Ja toto nikdy nepochopim.
Jedine poradna vam pomoze, ak ho prehovoris, aby sa niekomu vyspovedal, ale asi nebude chciet.
Trp si cely zivot, mas co si si vybrala. Alebo si najdi niekoho, kto bude mat pre teba viac lasky, citu a pochopenia a bude mu na tebe zalezat.