A je to tu!!!

Príspevok v téme: A je to tu!!!
saba

Ahoj, chcem sa podeliť so všetkými o moju veľkú radosť. S manželom sme sa pokúšali o bábätko vyše roka- mala som už všetko zistené o asistovanej reprodukcii, moja gynekologička mi povedala, že mám počkať ešte do Vianoc,... ale dnes som si kúpila tehotenský test, lebo mi meškala 4 dni menštruácia, a SOM V TOM!!!! Zajtra pôjdem na testy a snáď sa mi to potvrdí. Prajem veľa šťastia tým, ktorí ešte stále len čakajú. A hlavne veľa lásky!!

Soraja

vericaa mozno s a stane s priatela manzel, ale myslim, ze je to asi kazdeho osobna vec. Niektori preziju spolu zivot a pritom nie su zosobaseni. Asi si veriaca,ale nie vsetci maju na vsetko ten isty nazor.

Soraja

jeeeeeeeeeeeej, to je zlatucke, tesim sa s tebou a drzim palceky, nech to vyde a prezijes cele tehotenstvo v zdravi a malicke sa narodi tiez zdravucke:-)

katka5698456

ahoj...gratulujem...my sa s priatelom tiez snazime rok a este nic...tak viem si predstavit aka si stastna...vela zdravia, lasky a stastia prajem...

saba

Veľmi pekne ďakujem. A pre POZOR: odber krvi a následný rozbor by to snáď mal potvrdiť. Zajtra idem na krv, tak dúfam, že všetko bude ok. ďakujem za upozornenie a určite sa ozvem! Papa

pozor!

To že ti vyšiel pozitívne tehotenský test neznamená,že si tehotná.Môže ísť o cystu alebo mimomaternicové tehotenstvo. Urob si tri!