A je to tu!!!

Príspevok v téme: A je to tu!!!
saba

Ahoj, chcem sa podeliť so všetkými o moju veľkú radosť. S manželom sme sa pokúšali o bábätko vyše roka- mala som už všetko zistené o asistovanej reprodukcii, moja gynekologička mi povedala, že mám počkať ešte do Vianoc,... ale dnes som si kúpila tehotenský test, lebo mi meškala 4 dni menštruácia, a SOM V TOM!!!! Zajtra pôjdem na testy a snáď sa mi to potvrdí. Prajem veľa šťastia tým, ktorí ešte stále len čakajú. A hlavne veľa lásky!!

kalinka

čo si má dať poistiť? Majetok? Takéto spolužitie je charakterizované ako druh a družka a aj družka dedí po druhovi keď žijú určitý čas v spoločnej domácnosti.

kalinka

Záleží iba na tom, či dieťa vyrastá v šťastnej rodine a je obklopované láskou. Je úplne jedno, či sú rodičia aj manželmi. Hlavne, že vyrastá v úplnej rodine.

vericaa

stef33 nejde o hlupy papier, je to skor oficialne potvrdenie zvazku. Ako dobre vieme, priatel-priatelka nic neznamena, mozes mat problem aj v nemocnicnici, aby ta k nemu pustili, ak sa cosi stane a podobne...Ja len nechapem, preco si ta nechce zobrat. Byvala kolegyna mala tri deti, kym sa rozhodli zobrat a potom vravela, ze to nema chybu, ma vacsi pocit istoty a tak...Daj si spravit aspon nejaku zmluvu, aby si sa nejak poistila, ked sa mu nebodaj nieco stane alebo tak. Aj o tom je manzelstvo-neostanes s holym pozadim.

vericaa

Soraja, veriaca teda nie som, verim len v seba:) Partner hovori, ze by kostol spadol, keby som don vosla:) Ale v niecom konzervativna som. napriklad v tom, priniest na svet dieta do manzelskeho zvazku. Nech je komplet rodina. Hovorit o otcovi svojho dietata ako o priatelovi je strasne, si myslim a dakedy sa taketo baby boli vyhnane z dediny za cudzolozstvo. je velmi smutne ako prekvita trend mat nemanzelske dieta:(((( Chudatka.

stef33

gratulujem, aj ja som tehotna a to uz 9 tyzdnov. a s priatelom, nie sme zosobaseni, nepotrebujem hlupy papier, mame sa radi a sme stastni, zelam ti vsetko dobre

saba

Tak na krvi som teda nebola, ale bol to ďalší test- tentoraz od gynekologičky a tá mi potvrdila, že ide skutočne o tehotenstvo. ďakujem všetkým za také pekné odkazy a tebe Katka prajem veľa šťastia.

tyna

Počula som že tento rok je veľmi plodným rokom ktorý býva raz za 600 rokov. Tak sa všetci snažte či už ste zosobášení alebo nie!!!!!!!!!!!!!Je to krásne mať bábatko.