A je to tu!!!

Príspevok v téme: A je to tu!!!
saba

Ahoj, chcem sa podeliť so všetkými o moju veľkú radosť. S manželom sme sa pokúšali o bábätko vyše roka- mala som už všetko zistené o asistovanej reprodukcii, moja gynekologička mi povedala, že mám počkať ešte do Vianoc,... ale dnes som si kúpila tehotenský test, lebo mi meškala 4 dni menštruácia, a SOM V TOM!!!! Zajtra pôjdem na testy a snáď sa mi to potvrdí. Prajem veľa šťastia tým, ktorí ešte stále len čakajú. A hlavne veľa lásky!!

Soraja

vericaa no jasne, chapem, len ja som tiez v tomto konzervativna. Ale nevravim, ze dieta sa musi splodit az po svadbe. Zase ked uz zistis, ze si tehotna a aj potom sa vezmete, tak to je tiez ok. No aj by som tiez nechcela, aby moje dieta vyrastalo pri otcovi, ktory je moj priatel. Len som to mozno inak pochopila, ako si to myslela.

vericaa

steff33 dakujem. Aj ja tebe zelam vsetko dobre, hlavne zdrave dietatko, lebo to je najdolezitejsie. A vela lasky. Ja som sa dost sklamala v byvalom. Pripravil ma o niekolko desiatok tisic (teda mojich rodicov...). A to sme neboli ani manzelia. Konecne som stastna a spokojna.

vericaa

steff33 prepac, ja som nechcela zovseobecnovat. Chapem uz, v akom si rozpolozeni. Ja som samozrejme nepisala o tom, ze niekoho manzel je alkoholik alebo zdierac. Ved aj priatelia su hocijaki...Ja s partnerom zijem 4 roky a vziat sme sa bohuzial nemohli (za normalnych okolnosti by som s priatelom nezila bez sobasa). Sobas teraz uz bude mozny a hoci sa pozname velmi dobre, budeme mat predmanzelsku zmluvu. kalinka a druh a druzka nemusi stat na papieri? Vies, musis mat nejaky "dokazovy material" o tom, ze ste druh a druzka, nie? Nepoznam regule na Slovensku, ale aspon tu je to tak.

stef33

to vericaa: nehnevam sa, clovek sa uci na vlastnych chybach, ja som sa poucila, teraz som stastna. zelam ti vela stastia v zivote a lasky a aby si sa nikdy nesklamala

vericaa

steff33 prepac, ja som nechcela zovseobecnovat. Chapem uz, v akom si rozpolozeni. Ja som samozrejme nepisala o tom, ze niekoho manzel je alkoholik alebo zdierac. Ved aj priatelia su hocijaki...Ja s partnerom zijem 4 roky a vziat sme sa bohuzial nemohli (za normalnych okolnosti by som s priatelom nezila bez sobasa). Sobas teraz uz bude mozny a hoci sa pozname velmi dobre, budeme mat predmanzelsku zmluvu. kalinka a druh a druzka nemusi stat na papieri? Vies, musis mat nejaky "dokazovy material" o tom, ze ste druh a druzka, nie? Nepoznam regule na Slovensku, ale aspon tu je to tak.

stef33

to vericaa:nikto nepovedal, ze si ma nechce zobrat, bola som vydata predtym, teraz som rozvedena, manzelstvo to bolo o nicom, stale len si moja zena, nemaluj sa , s tym sa nebav, na toho nepozeraj, a tak dokola, bola som z toho chora... teraz mam uzasneho priatela, sme stastni, ze cakame dieta, byvame spolu momentalne v zahranici a nikdy som nemala problem aby za mnou nemohol prist do nemocnice, stale chodi so mnou na vysetrenia, personal je tu uzasny a dietatko bude mat jeho priezvisko. vezmeme sa az ked to uzname a vhodne. dolezite je, ze sme stastna rodina, a inac manzel ma obral o vsetko co som mala a nechal mi len pozicku kt. musim splacat 15 rokov, takto na Slovensku funguju sudy...

kiapusta

vsetko zalezi na ludoch, moja kamoska je vydata, jej manzel chlasta, stale sa hadaju, nikde nemoze chodit, ked som bola u nej naposledy, som sa nemohla dockat kedy uz vypadnem,citila som sa trapne, ked jej manzel nadaval, ona sa len trapi, deti revu.... otrasny obraz, ja byvam s priatelom 2 roky, mame ten najuzasnejsi vztah, nechceme sa zatial brat, dieta je na ceste a je naozaj dolezite aby vyrastalo v stastnej rodine, nepotrebujem manzela,ale otca dietata a toho mam, drzim vsetkym palce