Necakane ukonecnie zacinajuceho vztahu

Príspevok v téme: Necakane ukonecnie zacinajuceho vztahu
Kikiriki

Ahojte, ja muz 30 rokov, ona zena 29 rokov. Spoznali sme sa nahodou, isli na prve randy, svkele sme sa bavili a skoncilo to bozkami. Dalsi den male repete, vsetko v poriadku. Videl som u nej zaujem, pisala mi, obcas poslala fotku co robi alebo svoju fotku, vsetko sama od seba. Bola uprimna a mila, ja tiez. Stretli sme sa asi 7x, k sexu neprislo. Mozno som bol taky opatrnejsi a pomalsi, ale drzanie za ruky, bozky, dlhe rozhovory ci telefonaty boli uplne v pohode.

Az kym jedneho dna neprisiel bod zlomu. Pred par dnami bola normalna, vecer sme si volali a ked sme sa stretli dalsi den, tak bola odmerana, zvlastna. Dokazala sa sice rozpravat, ale ako keby jej zrazu chybala ta iskra v ociach co som u nej videl. Rozlucili sme sa peknym bozkom a mal som pocit, ze je to preslo, ale dalsi den to bolo podobne. Tak som jej chcel dat cas, par dni sme nekomunikovali spolu az kym som sa jej neozval.

Povedala mi, ze som bol na nu prilis pomaly, ze ma rada akcnejsich muzov a ze asi by to nemalo vyznam. Ostal som zaskoceny, ale respektoval som jej rozhodnutie. Teraz som jej nechal par dni cas, mozno bude o mne premyslat, zatial som jej nepisal ani nevolal, neviem co sa deje v jej hlave. Od jej kamaratky som sa dnes dozvedel, vraj jej dnes napisal byvaly s ktorym bola 6 rokov (rok uz nie su spolu), tak som rozmyslal, ze ci jej nepisal uz skor a vratili sa jej mozno spomienky na neho.

Nerozpravali sme sa o spolocnej buducnosti, ani nic podobne, nechavali sme tomu volny priebeh, uzivali si spolocne chvile, spolocne rozhovory, spolocne telefonaty. Kazde rano dokazala popriat pekny pracovny den, to iste pred spanim, rovnako tak aj ja, podla toho kto skor napisal spravu. Videl som jej iskru v ociach, jej zaujem.

Zo dna na den sa to zmenilo a mna trapi dovod preco. Ked som sa jej pytal na to, ze to tak neciti a bude lepsie ak ostaneme len kamarati, lebo vraj som sancu mal a premrhal som ju, ze som bol pomalsi ako by cakala a ze cakala rychlejsi spad. Tomu ale neverim.

Ma niekto podobnu skusenost u zeny v podobnom veku?

upozornenie

dobreuz / dobreuz666 / xy dalsich nickov - nikto ti to nevycita. Nie je vsak tvojou povinnostou prispievat do kazdej temy z kategorie vztahy. Navyse ak sa autor pyta vyslovene na osobnu skusenost. Nie na tvoje dojmy a sny.

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

upozornenie

Upozornim prispievatelov - miestnych chlapcov bez akejkolvek skusenosti so vztahmi na autorovu otazku:

Ma niekto podobnu skusenost u zeny v podobnom veku?

Vzhladom na fakt, ze pravidelne pisete ze ste ziaden vztah nemali a ani nechcete, nesplnate autorovu poziadavku na odpoved.

tosiposral

o to pretiahnutie ani nejde, aj ked tak si ženskú skrotis a je tvoja
no za predpokladu že sa jej to s tebou bude pacit aj ze máš slušnú vybavu atď.
proste, na nekonečné rozhovory a telefonáty má kamaratky!
ty máš slúžiť na ine veci! co je na tom nepochopiteľné?
to s tým bývalom sa s kamoškou zrejme dohodla aby sa ťa striasla, asi si to dost doebal :D

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

tosiposral

preco nebol sex? ani si sa o nič nepokúsil? chyba! zenská musi z teba cítiť že ju chceš pretiahnut minimálne na druhom stretnuti ak nie na konci prvého, zo zásady, aj ked nič nebude ale musíš sa neustále snažiť a dokazovať jej to ako si z nej hotovy a nadrzany ...
sedem stretnuti tí dávala opakovane šance to je dost, co ešte chceš?

Kikiriki

Este dodam, ze mame kopu spolocnych nazorov na veci, na zivot. Mame spolocne zaluby, rovnake oblubene sporty, rovnake oblubene jedla, oblubene napoje.