Necakane ukonecnie zacinajuceho vztahu

Príspevok v téme: Necakane ukonecnie zacinajuceho vztahu
Kikiriki

Ahojte, ja muz 30 rokov, ona zena 29 rokov. Spoznali sme sa nahodou, isli na prve randy, svkele sme sa bavili a skoncilo to bozkami. Dalsi den male repete, vsetko v poriadku. Videl som u nej zaujem, pisala mi, obcas poslala fotku co robi alebo svoju fotku, vsetko sama od seba. Bola uprimna a mila, ja tiez. Stretli sme sa asi 7x, k sexu neprislo. Mozno som bol taky opatrnejsi a pomalsi, ale drzanie za ruky, bozky, dlhe rozhovory ci telefonaty boli uplne v pohode.

Az kym jedneho dna neprisiel bod zlomu. Pred par dnami bola normalna, vecer sme si volali a ked sme sa stretli dalsi den, tak bola odmerana, zvlastna. Dokazala sa sice rozpravat, ale ako keby jej zrazu chybala ta iskra v ociach co som u nej videl. Rozlucili sme sa peknym bozkom a mal som pocit, ze je to preslo, ale dalsi den to bolo podobne. Tak som jej chcel dat cas, par dni sme nekomunikovali spolu az kym som sa jej neozval.

Povedala mi, ze som bol na nu prilis pomaly, ze ma rada akcnejsich muzov a ze asi by to nemalo vyznam. Ostal som zaskoceny, ale respektoval som jej rozhodnutie. Teraz som jej nechal par dni cas, mozno bude o mne premyslat, zatial som jej nepisal ani nevolal, neviem co sa deje v jej hlave. Od jej kamaratky som sa dnes dozvedel, vraj jej dnes napisal byvaly s ktorym bola 6 rokov (rok uz nie su spolu), tak som rozmyslal, ze ci jej nepisal uz skor a vratili sa jej mozno spomienky na neho.

Nerozpravali sme sa o spolocnej buducnosti, ani nic podobne, nechavali sme tomu volny priebeh, uzivali si spolocne chvile, spolocne rozhovory, spolocne telefonaty. Kazde rano dokazala popriat pekny pracovny den, to iste pred spanim, rovnako tak aj ja, podla toho kto skor napisal spravu. Videl som jej iskru v ociach, jej zaujem.

Zo dna na den sa to zmenilo a mna trapi dovod preco. Ked som sa jej pytal na to, ze to tak neciti a bude lepsie ak ostaneme len kamarati, lebo vraj som sancu mal a premrhal som ju, ze som bol pomalsi ako by cakala a ze cakala rychlejsi spad. Tomu ale neverim.

Ma niekto podobnu skusenost u zeny v podobnom veku?

Angelika3

No jednoducho si jej asi pripadal príliš opatrný, slušný, inak povedané nemastný-neslaný a aj keď si zrejme veľmi príjemný človek, omrzelo ju to. Proste si nezapôsobil na ňu dosť sexi. Nič si z toho nerob, ako píše nižšie simiona, stáva sa to aj opačne, že vám baba príde ako fajn kamarátka, ale na sex veľmi nie a tak sa pre istotu niekde vyparíte.

simiona

A čo je na tom také čudné? Mnohí chlapi sa správajú rovnako, najprv akože láska ako tram a potom chlad, nedvíhanie telefónu, neodpisovanie, buďme iba kamaráti, takže normálne, len obrátene.

Zuzulik8

Dost divny dovod na rozchod ale tak aj zeny su vselijake. S tym byvalym to moze mat suvis ale nemusi. Neries, stretnes taku ktorej budes vyhovovat taky aky si. Ktora to prave oceni ze ju nechces hned pretiahnut lebo aspon uvidi ze nie si ziaden playboy co skoci na vsetko co sa hybe. Ziadnu chybu si neurobil a nic si neposral len si randil so zenou s ktorou ste sa k sebe nehodili.

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Kikiriki

Ked tu padli otazky preco nebol sex - nase prve tri rande boli vylety pri ktorych sme rano isli a vecer sa vratili spat. Dohodli sme si vikend teraz pocas jula v ktorom sme mali ist na vylet s tym, ze tam aj dve noci prespime, takze tam by k tomu zrejme prislo. Minimalne by som sa o to pokusil a nemyslim si, ze rozmyslala inak ako ja.

Povedal som jej, ze som nechcel na nu prilis tlacit nakolko som nevedel ci je po takej dobe vyrovnana s rozchodom, takze som siel na nu radsej pomalsie, aby som ju nevyplasil a aby si nemyslela, ze ju beriem len ako zenu na jednu noc.

violetrose: Neviem ci tam chybalo sexualne napatie alebo nie. No pri bozkoch tie ruky behali kade tade, aj pri sedeni v parku. Vobec sa nebranila mojim dotykom, rovnako tak ani ja tym od nej.

tosiposral: To s byvalym si nevymyslela, kedze kamoska je na mojej strane a dufala, ze sa dame dokopy, kedze videla ako sme si sadli a rozumeli.

dobreuz666: Poprosim ta, nakolko nemas napisat co k veci, aby si zbytocne nedehonestoval moju temu v ktorej prosim o rady ludi s realnymi skusenostami.

upozornenie

Pravda je v poriadku ak vychadza z osobnej skusenosti, ktoru autor vyzaduje. Ty ju vsak nemas. Ty mas len obsedativnokompulzivnu poruchu prispievat do kazdej temy, kde je spomenute slovo zena. Neboj sa, admin ta uz sleduje. Ved uz vymazal tvoje temy a kedze mas novy nick, tak ta mozno i blokol. To je jedno. Kazdopadne sledovany uz si.

PS: nahlas aj vsetky svoje prispevky, kde si pourazal a ponadaval ludom. Kolko ich asi tak bude? Sto? :)

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

tosiposral

skúsiť by si mohol ešte vytiahnuť ju von a nejak to napravit, ale ak to v tebe neni tak s tým nič nenarobis
nemáš v sebe to, co ona u chlapa hľadá inak si myslím že po siedmich stretnutiach by si konal ak by si mal o ňu záujem nie len spoločné veci, to je až druhoradé a nie až tak podstatne
sám si ujasniť co vlastne chceš

violetrose

...takto prebiehajú stretnutia v pubertálnom veku, aj keď je to škoda, lebo vždy je lepšie sa najskôr spoznať a nezostávať spolu len na základe toho aké je to v posteli, u starších skúsených ľudoch to zvykne mať niekedy až veľmi rýchly spád a potom, kým nájdu správneho vystriedajú toho za pol dediny...asi ste si rozumeli veľmi ako priatelia, ale necítila zrejme žiadostivosť ako to tu už niekto spomenul...keď to ešte chceš skúsiť, povedz jej, že po nej túžiš a záleží ti na nej, ale nechcel si hneď po nej skočiť, aby si nemyslela, že ju chceš len na to jedno...