Chlap ktorý má všetko

Príspevok v téme: Chlap ktorý má všetko
NataliaB

A hoj . Ako zaujať chlapa ktorý má všetko, nema núdzu o hociake ženy, je dosť namysleny, ked sa s ním bavím cítim sa divne..mám z neho pocit že som niekto menejcenny a moje sebavedomie je pri ňom nulové a tak viem ze nemám šancu
potrebujem vedieť ako na to ale nechcem sa hrať na niekoho kto nie som..alebo lepšie je na takého chlapa radšej zabudnúť? :(

NataliaB

Úplne zle som sa vyjadrila, celé som to aj zle nazvala a opísala..nemá všetko, chapte to tak že na slovenske úbohé pomery je na tom o niečo lepšie a ako to chodí vieme...ženským co po ňom idú nejde vôbec o neho ale zoberú hocičo co im hodí... Už viem že nieje o co stáť.

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

petronneta

ak sa pri ňom cítiš menejcenná, tak by si s ním bola veľmi veľmi nešťastná. On, Tvoje slnko by sa zrazu na Teba pozrel.... a lietala by si v oblakoch... o to škaredší a tvrdší pád....

clooo

Samozrejme, keď chceš pracháča, musíš pre to niečo spraviť a tiež nemôžeš byť výzorovo nejaká šedá myš. Ak to tak je, radšej sa poobzerať po nejakom chudobnejšom, ktorý má napríklad "len" napr. starší dom, auto, zarába 1000-2000 eur atď...

Kimmy_CA

Zhodli by ste sa spolu v živote názorovo? Máte rovnaké predstavy a očakávania od budúcnosti? Zaujíma sa aj on nejako aktívne o teba, dáva ti najavo svoj záujem?
Skús o týchto otázkach racionálne porozmýšľať a snáď ti to pomôže.

cccv

Tak si nájdi takého, ktorý nemá nič a má núdzu o ženy... taký si ťa bude vážiť nadovšetko.

A ak nie tak sa ďalej tráp.. Keď si p**ča a ideš len po takých tak sa nediv že si práve teba nevybral, asi našiel ešte lepšiu je***u než si ty. Buď zníž svoje nároky a daj šancu normálnemu chlapovi alebo sa naďalej tráp s nedostupnými!

ehm

To prečo chceš byť s chlapom, pri ktorom sa cítiš menejcenná? to chceš byť celý život v podradnom postavení? nemáš k sebe samej žiadnu úctu? Keby si mala aspoň trochu rozumu, tak ho necháš tak.