Vie mi niekto pomôcť?

Príspevok v téme: Vie mi niekto pomôcť?
Lara8888

Prosím vás vie mi niekto povedať čo mi je? Pred 1 rokom som začala mať problémy s chrbticou hrudnou a krčnou tlak do hlavy krku brady a hrude silné bolesti, pred tromi mesiacmi som začala byť strašne unavená z ničoho nič som si musela ľahnuť, o týždeň neskôr som mala 1. záchvat ťažko sa mi dýchalo dostala som panický strach z toho že sa nemôžem nadýchnuť bolo mi na odpadnutie, šklbalo mi v hlave, ďalšie dni sa dostavilo krútenie hlavy, pocity na vracanie, doktorka ma dala na pn s diag. unavový syndróm, začalo šklbanie svalov, únava, sťažené dýchanie pocit tlaku v krku, nízky tlak, pocit že mam tak nízky tlak v tele že nemôžem dýchať, nasledovala neurologia tam povedala že to bude tetania a poslali ma na mr mozgu, tetania to nie je, mr čakam, vyšetrenie ct mozgu dobre, očne dobre, ušne dobre, začala som naberať energiu vratila som sa do prace, začali mi trpnuť nohy ruky, v noci uplne odkrvenie, v spanku zašklby pocity padania krutenia hlavy kde sa vždy okamžite zobudím, začala som chodiť k fyziterapeutke odstranila mi krutenie hlavy a tlak v krku jedným ťahom, cvičím, navštívila som gynekologičku novú predtým som mala 9 rokov zápaly krčka maternice, mykozy atď. urobila mi testy na infekcie mám ureaplasmu mám tekutinu v maternici, liečim sa silnými antibiotikami, pokračuju zašklby iba v spanku, trpnutie, uplna neznašanlivosť alkoholu (samozrejme mimo antibiotik) aj deci vina mi zahmlieva mozog nedá mi dýchať, tuhnutie svalstva, bolesti klbov, svalov, šliach,hlavy zahmlievanie zraku, sťažené dýchanie, pocity padania počas spanku, extrémna unava tlak v hlave bola som v pohode ale už je to 3 mesiace je to ťažké a naročne psychicky prosím názory?

Lara8888

ďakujem za rady som naozaj vďačná, RTG KRČNÁ napriamená lordoza, RTG hrudník , bránice klenuté, uhly voľné, parenchým bez ložiskových a infiltratívnych zmien, srdce primeranej velkosti a tvaru, m. obeh v norme TH chrbtica: napriamená kyfoza, mierna dextroskolioza, incip. def. spondyloza, chodrozy diskov, ojedinelé Schmorlove uzly, fyzioterapeutka mi tvrdí že mám problém so všetkými C stavcami a prvými troma hrudnými, že mám rebrá na ľavej strane dohora a trpia mi svaly okolo chrbtice ktorá mi v kuse tuhne, na chrbte pod krkom mi vyrástol ako hrb má ho veľa ľudí kôli predsunutiu brady, a strašne ma tlačí ten hrb smerom do tela vtedy sa cítim veľmi nepríjemné ako keby to imitovalo ten pocit keď ma človek trápenie, myslím že to môže byť ten problém ale nie som lekár. po prekonaní nárazov (šport) mám problémi s krútením hlavy aj so zrakom ako by mi šlo jedno oko inde a druhé inde trpne mi časť hlavy, ale už som našla bezpečný šport ktorému sa budem venovať aj keď to že nemôžem isť na motorku mi trhá srdce , hlavne sa bojím toho mr mozgu ale už je to len chvíľa

Tomas12345

Niekedy chrbtica môže tlačiť na srdce a problémy so srdcom (spôsobené z chrbtice) môžu spôsobovať i dýchacie problémy. Zájdi si na RTG chrbtice a nech doktor posúdi či môže chrbtica negatívne pôsobiť na srdce.

Co sa toho vína týka, nemôžeš mať histaminovu intoleranciu ?

nacomeno

Takze EMG vysetrenie ti vylucilo tetaniu.
Co ti je:
1.Problémy s krcnou, hrudnou chrbticou - potrebujes vediet konkretne s ktorym stavcom/ami mas a ake problemy. Je tu totiz spojitost medzi chrbticou, vnutornymi oganmi, statikou tela a psychikou. Treba prejst celu chrbticu, problemy mozu byt aj so spinalnym kanalom alebo v inej casti chrbtice.

2.Alkohol, pivo - intolerancia/alergia na alkohol, lepok, siričitany. Testy na potravinove alergie - nizky tlak, problemy s dychanim, bolest hlavy, pocit na zvracanie, unava... (Tieto stavy moze vyvolavat aj chrbtica)

3.Sklbanie svalov - ukazuje na nedostatok horcika.

4.ATB - skontroluj si letak, ci ti niektore tieto stavy nevyvolavaju lieky.

5.Nebola by od veci aj spirometria na plucnom. (Chce to zachovat absolutny klud a dychanie do sacka)

Lara8888

napojili ma na nejaký prístroj, zaškrtili mi ruku aby do nej nešla krv a potom som rýchlo dýchala a malo sa im niečo ukázať na monitore, povedali že žiadny náznak že tam je len rovna čiara

hartak

potrebujem len tvoj suhlas a presvedcenie,tvoju vieru,ze ti to pomože,preto lepsie ten telefon,...ak chceš a suhlasiš

Lara8888

Nepijem dala som si deci vína na dovolenke a hneď mi prišlo zle to isté keď som si odpila z manželovho piva cca do 15 minút. Tetanický test v nemocnici.