Neskutocna ziarlivost

Príspevok v téme: Neskutocna ziarlivost
ManzeI

Prosim pomozte mi, ja som v koncoch, neviem co mam ribit s neskutocnou ziarlivostou mojej zeny. Mozete jej kazdy den vraviet, ze ju milujete, milovat sa s nou, chvalit ju, byt na nu mily, posielat jej zamilovane sms, travit s nou vsetok cas, nevsimat si ine zeny a aj tak neskutocne chorobne ziarli.
Priklad, idem tak, ze sa pozeram do mobilu a pritom nechtiac vrazim na chodniku do neznamej zeny a v tom laku jej poviem : Jezismaria prepacte, fakt som nechcel, velmi sa vam ospravedlnujem, dufam, ze sa vam nic nestalo.
A manzelka vedla mna mi zacne vycitat, ze no uz sa len nezblazni, ze si vrazil do nejakej zenskej.
Alebo sme na obede v restike, pozeram sa do taniera, lebo jem a nevsimam si inych ludi, lebo viem, ze jeden pohlad na nejaku zenu a je zle a zrazu manzelka vstane a zacne kricat na nejaku zenu, ani neviem a ani netusim ktoru : No co hladis ty pi.a!
Ja uplne v soku, hanba na 100 rikov, vobec ani nedvihnem hlavu, aby som sa pozrel, na ktoru zenu zas chytila nervy.
Kontroluje mi mobil, hrabe sa mi v mojej taske (preriekla sa, ked som nieco hladal, ze to mam v bocnom vrecku mojej tasky), pozera si v mojom aute historiu navigacie.
Ja uz fakt neviem, ubija ma to a velmi nici. Neda si povedat, zdovodnuje to tym, ze ma velmi miluje a ze kto naozaj miluje, tak ziarli. Ja som jej vravel, ze takto ma skor strati. K odbornikovi ist nechce. Co by som mal urobit? Nestranny nazor potrebujem.

ManzeI

Simiona, vies ako to je, ked je clovek cerstvo zamilovany. Asi mala take slabsie prejavy v tomto smere, ale to clovek prehliada. Urcite to vsak nebolo taketo okate ako teraz. Neviem, ze by mala za sebou nieco zle, co by ju takto poznacilo. Ma 4 surodencov a je z nich najstarsia. Ona sa vekom akoby zmenila. Ja neviem, ci jej nejako vzrastlo nejake majetnicke ego, vnimam, ze nie je taka nesmela, ako bola, ale to som aj ja vekom nadobudol vacsie sebavedomie. Este mozno ten komplex zien, ked im pribudaju roky a vidia okolo tie mlade zeny. Fakt neviem. Najhorsie je, ze sa s nou neda o tom rozpravat, hned taky rozhovor zavrhne. Ona neznasa kritiku na jej osobu, nevie ju prijat, nezamysli sa nad tym. Ja myslim, ze by mohol pomoct nejaky sok z mojej strany, ale to nechcem robit, ja na take nieco vobec nemam chut a energiu, nieco take vymysliet a urobit. A som na nu zvyknuty, v tomto smere by som nic nechcel menit a stejne by som sa bal po tejto skusenosti, ze by som sa dostal z dazda pod odkvap, ako sa hovori.

simiona

A nemá ta žiarlivosť niekde príčinu? Ak nie ty, tak chlap v ich predošlom vzťahu? Možno zistila, že ju podvádza a odvtedy sa stala veľmi žiarlivou. Alebo chodila s niekým, kto flirtoval s každou sukňou.

Alebo ešte keď bola malá, jej rodičia, starí rodičia, viac uprednostnili jej súrodencov ako ju.

Ja vravím, bez akcie niet reakcie.

Predtým, ako sk sa s ňou oženil, nebola taká žiarlivá? Či sa to, veľkou náhodou, začalo diať po svadbe?

Ľudia, vy kým začnete sexovať a ženiť sa, nesnažíte sa spoznať aspoň trochu toho druhého?

Wtf

Jezismaria swišť - odbornicka na vsetko, a zrusili to preto, lebo sa podla toho neda identifikovat na 100% a kvoli takym mudrlantom ako si ty.

swistica

mile nicky na jedno pouzitie, rada by som vam pripomenula, ze par rokov dozadu toto forum fungovalo sposobom,ze sa zobrazovala pri prispevku i koncova cast IP adresy. Co bolo celkom uzitocne, aby si zvysok fora vedel utvorit nazor v pripadoch ak niekto viedol diskusiu sam so sebou, pripadne ak sa niektora lokalna ,,celebrita,, bala vyjadrit nazor pod nickom,ktory bezne pouziva :-) To len taka poznamocka, lebo nikdy neviete dna a ani hodiny

ManzeI

Swistica, ak dovolis budem reagovat iba na relevantne veci. Nuz skus niekde na verejnosti toto urobit ty. Ludia okolo sa stiahnu, nik sa do toho nechce miesat. Mas priklad bitky v elektricke MHD. Zijes v idealnom svete svojich predstav. Ludia chcu mat svoj pokoj a nestarat sa do inych, ked ide do tuheho. Ja som odtial tiez iba v tichosti odisiel. Ako pisem, strasna hanba to bola.

swistica

Uz si nepamätas co pises? Kolko ludi si necha v restauracii nadacat do p...? Ktora restauracia si toto necha?
btw: kolko ti portal zdravie plati za udrziavanie aktivity na fore? Oplati sa pracovat ako troll? Ci je to len praca popri?

Nando

Ked sa rozhodnes opustit ju, hlavne jej to nehovor a zbal si veci, ked nebude doma, lebo v amoku by ti mohla ublizit. Neviem ci aj zabit, ale uz boli aj take pripady. A tiez sa mi nepaci, ze sa krutis okolo nej a aj tak podrypava.Mne by to hrozne liezlo na nervy.Asi s iprilis dobry pre nu

ManzeI

Problemisko, aj nad tym som uvazoval, ze by som sa mal pokusit v sebe zmenit tu ochotu a vstriecnost voci inym ludom, len je to tazke, ked to ma clovek v sebe. Najma potom, ked jednas v nejakej necakanej situacii na ktoru si nebol pripraveny a vtedy ide iba tvoje podvedomie. Rozmyslal som nad nejakym kurzom asertivity.
Swistica, preco policia? Myslis ako za nejaky vybuch hnevu v ziarlivosti, ci ako to myslis?