že vraj mám schudnúť

Príspevok v téme: že vraj mám schudnúť
alex22

ahojte,
bola som v telefon. kontakte s mužom, 40ročný, ja 30+, kamoškin známy, pricestoval za mnou, videli sme sa, dostala som pozitívny feedback, bolo nám dobre spolu, potom som išla ja za ním, podotýkam, nič medzi nami fyzické nebolo, bolo fajn, na výlete sme boli, avšak potom mi napísal že nevie ako mi to má dať vedieť, ale že keby som schudla, tak máme super vzťah, nie som tučná, ale rozhodne som typ krv a mlieko...
aký máte na toto názor? ja som mu, že ho chápem, ale v tom prípade zostaňme kamaráti, ak je za, on že dobre, no píše mi nadalej, už aj volal, stále mi dáva najavo sympatie, mám zmiešané názory

Preuz

dobreuz-aj si písal že máš problem osobne komunikovať..odpovedz mi povedal si nejakej do očí že je tučná a že ma schudnúť? Možno by si tym viac konkrétnym ženám pomohol

zle uz

ahjajjaj este stale si myslis, ze toto cudo treba ignorovat a nechat ho, aby slusni ludia opustali kvoli nemu forum?

PS: pozdravujem .... co si zaregistroval moju prezyvku. Este si vytvor dalsich 20 mailov na pokeci.

petronneta

ahoj autorka, keď Ti to povedal, tak sa mu až tak nepáčiš, ale flirtuje s Tebou, kým si nenájde niečo lepšie.
Dobreuž, videl si autorku, že je tučibomba? Alebo dáš na názor jpp?
A to potom ty tu píšeš, že ženy chcú neviem akých, vyšportovaných a neviem, čo, a veľmi škaredo kriticky píšeš, keď Ty hneď lámeš palicou, že je tučibomba?
Potom sa čuduješ, že o Tebe zakladajú tému a že úroveň tu klesá.
Myslím, že napísať o Tebe, že si retard nie je o nič urážlivejšie, ako napísať autorke, že je tučibomba.
Prečo schválne ubližuješ inému človeku? Čo myslíš, ako sa ona cíti, keď jej napíšeš, že je tučibomba? Keby ňou aj bola, žiješ v jej koži, vieš, ako žije, tak prečo do nej kopeš?
Keby mala nadváhu, dá sa jej to aj jemnejšie povedať, ale takýmto urážlivým a primitívnym spôsobom sa z báb vyrábajú anorektičky a bulimičky.

Antitucko

Viete zeny, tie co si vravite, ze nie ste tucne, ste krv a mlieko a ze ste so sebou spokojne. Predstavte si, ze by existovalo take tlacitko, ktore by ste stlacili a hned v tej chvili by ste mali idealnu vahu podla BMI a nemuseli by ste sa trapit dietami a jest kolko chcete? Stlacili by ste ho? Lebo ak ano, tak nie ste so sebou spokojne, iba sa utesujete. Okrem toho, ze nadvaha je pricinou mnohych zdravotnych tazkosti, tak je velmi neesteticka a chlap potrebuje vizualne esteticke podnety, aby sa vzrusil. Nam sa potrebuje postavit, my si nemozme jednoducho lahnut, roztiahnut nohy a cakat, co sa bude diat.
A este, byvalka tiez pribrala. Ja mam 182 cm a vahu 82 kg, ona mala 167 cm a ked sme sa zoznamili, tak mala 60 kg, po 5 rokoch mala 79 kg. Ona furt nieco jedla. Ja som jej hovoril, ze ja som chlap, mam vacsi energeticky vydaj, som vyssi, pod ideme jest rovnake jedla, rovnake porcie. Ja som hocikedy ani nevladal dojest a ona hodinu po jedle tycinky, cokoladky, keksiky, lupienky, korbaciky... Jednoducho ked si niekto neuvedomi, ze telu netreba tak vela jedla na fungovanie, tak je naozaj velky primitiv.