Dnešné babenky

Príspevok v téme: Dnešné babenky
Jeffoo

Nazdar.

Rozhodol som sa že vytvorím takú menšiu diskusiu, chcem poznať váš názor na dnešné baby od veku 16-20 rokov. Nie každé sú rovnaké takže si to netreba brať k srdcu len poslednú dobu mám veľmi zlé skúsenosti.

Ide v krátkosti o to že každá sa hrá že zjedla múdrosť sveta, že dokáže čokoľkvek.. popritom je to baba ktorá na SŠ prepadala, nadáva, fajčí, pije, ohovára jedna radosť, pekná je, ale má akné a preto na seba najebe pol kila makeupu aby vezrala k svetu.. Frajerov strieda jedna radosť.. Za mňa takýto názor, a budem rád ak si budem môcť prečítať aj názory iných.

divnysvet

Ja neznasam tie chpate slapky co teraz zeny nosia ze kozusina na vrchu bleeeee
ruzove, cierne, cervene, biele ..to co za moda slapky a chlapate ?
aby v lete zima na nohy nebbola ked je vonku 30°C ???

Abcdzet

Neda sa zovseobecnovat, to je samozrejme. No mam pocit ako clooo2, ze presne take su dnes “in”, aj ked na internete to tak nevyzera, ked maju vela kritikov. No ked sa muzom odkrvi mozog, tak im je to uz zrejme jedno. :)
Mne sa napr. nepaci, ako sa dnes takto mlade baby prezentuju na fb, hlavne na instagrame. Osobne je poznas, je to uplne normalne dievca z priemernej rodiny a fotky ma ako nejaka ..., dalsia vec je to fotenie si asi vsetkeho mozneho a postovanie na net. Pride mi, ze v tomto su dnes mladi ludia dost chori.. Hlavne, ked vidim to predvadzanie sa na instagrame, kde je vsetko super dokonale a doma placu do vankusa (poznam take..).
A to, ze piju a fajcia a podobne :D, akoze sorry, ale to robili decka uz davno, len dnes sa stale hovori “aka je toto zla generacia”, pritom ti, ktori to vykrikuju, povacsinou neboli o nic lepsi. :D

Hjjh

Clooo- a najhoršie su take ktoré si aj v tom veku nechaju spraviť decko aby si poistili peniaze.. poznám zopar 18 ročných dievčat ktore toto spravili

Cloo2

Zaujímavé ako každý píše že neznáša tie sliepky čo sú zmaľované, slovník majú ako starý robotník, správajú sa a chodia vyobliekané ako ľahké ženy s výstrihom po kolená, ale keď vyjdú von ,tak presne takéto balia :D
Ale hej súhlasím s tým že to ide dole vodou. Už deti na základke fajčia, pijú, kašlú na školu. Však oni si časom, keď budú pracovať za pásom, uvedomia, že tých 5 rokov “zábavy” nestálo zato.

clooo

Sú to dievčiny bez úrovne, otrasné. Ich jediným životným cieľom je zavesiť sa na krk nejakému pracháčovi a užívať si vďaka nim luxusný život bez pohnutia prsta.

vyklopka

co sa mi nepaci na zenach:
- ked fajcia
- ked piju a ziapu
- ked su neprirodzene domachlene
- ked si fotia kazdu pi.. (seba, seba, seba, frajera, psa, tehotenstvo, brucho, 100000 fotiek svojho decka, produkty ktore zere na chudnutie) a cape ich na soc. siete
- ked nemaju vlastny styl obliekania a dogabu sa (trojstvrtaky, vysoke nechutne rifle ala 90. Roky kde narvu svoju tlstu rit a myslia si ze su krasne, kratke tricka z ktorych vylieza pneunatika michelin, cierne slapky s kozusinou na vrchu, ladvinku prehodenu cez cecky, umele nechtiska)
- ked nemaju odborne vyjadrovanie, su jednoduche a necitaju knihy, chyba im slovna zasoba
co sa mi nepaci na muzoch:
- ked sa chovaju ako prasata
- ked na ulici po mne piskaju (sedlacke chovanie)
- ked su nudni domasedi
- ked sa nestaraju o svoj zovnajsok
- ked nosia uzke babske rifle
- ked maju na hlave tu prisernu prehodenu patku
- ked im chyba vyjadrovanie na urovni
- ked sa smeju na veciach na ktorych sa clovek smial ked mal 15 rokov a teraz uz to nie je vtipne ale skor trapne
- ked nemaju ciel
- ked maju prehnane sebavedomie alebo ho nemaju vobec

Co si myslim o dnesnej spolocnosti? Ze deti maju deti!!!

Jeffoo

Ale tak kedy začnú ľudia trocha rozmýšľať.. Hovorím v globále nie len o babách teraz. O čom to bude keď každý sa upustí, keď každý si bude chcieť iba užívať život, "žijeme len raz".. Keď každý budeme takýto že narozprávame aký sme super, budeme sa predvádzať a v skutočnosti o sebe ale aj tak vieme že sme len hovno nič viac. Úprimne poznám viac v pohode chalanov ako báb. Neviem čím to je, ja ich neodcudzujem. Niektoré baby sú v pohode, len ich je naozaj veľmi málo. A napríklad vzťah s nimi si ja neviem predstaviť. Pretože pokiaľ by ostala napríklad tehotná a ona začne vtedy piť a fajčiť tak by som ostal asi pekne sklamaný. Len toľko.

dnesnysvet

Zlaty moj, to nielen 16-20 rocne, ja poznam kopu co maju pred a.po 30tke a IQ nizke ale robia zo seba všade som bola, všetko viem, každeho poznam ...
A najhorsie ked vymleta rozmaznana krava sa ide hrat na pani vševedku ..