Low Carb strava

45sara45

myslim si ze strava by mala byt vyvazena spravny a rovnaky podiel zo vsetkeho no polovica taniera nech je zaplnena zeleninou alebo ovocim.

stanislavka

Ahojte, tiez idem prejst na low carb stravu lenze jedine co si neviem predstavit jest sunku :D zevraj tieto sunky berto.sk su vhodne, mate skusenosti?

Zajinko

Ja si low carb stravu pochvaľujem i ked som išiel až do tej KETO fázy čo je maximálne 30g sacharidov denne. Za rok si to dám možno 2x 3 týždne. A jedine zdravotné problémy som mal na začiatku kým si telo zvykne na branie energie z tukov tak je oslabenejší a náchylnejší na choroby. Ale výsledok potom stojí za to.

marek1251487

malala: co konkretne myslis tym: "to posledne, co si pisal"

ovsenne vlocky su v pohode. len si treba uvedomit ze kym ich travis, nechudnes. a vlocky sa travia aj 6-7 hodin. cize su vyborne ako zdroj energie, ak ides niekam von alebo nebudes dlhsie jest. cize urcite nie na veceru. inac kedykolvek. ALE. ak mas tukovu stravu, tak si nimi mozes rozhadzat hlad. pretoze to je sacharid. komplexny. takze sa moze stat, ze ak to prepisknes, tak pri tukovej strave nebudes pocitovat prazdny zaludok, ale hlad. a to uz je problem :) ak ho dokazes kontrolovat, tak si pokojne vlocky na ranjky, alebo pocas dna daj. urcite vsak nie na veceru. zrejme nezaspis, alebo budes mat plytky, nekvalitny spanok.

ja sa netvarim ako vyzivovy poradca. len pisem to, co mam na sebe vyskusane. cvicim 3-4 do tyzdna a na marodke som bol ani neviem kedy. mam 80 kg, sportovu postavu pri 178cm. 39 rokov a vsetky vlasy :) to len aby bolo jasne, ze tymto stravovanim nijak netrpim.. lebo mas takych mudrlantov - to nejedz, tamto nejedz a ledva to dycha :) ja sa potrebujem sustredit na dolezitejsie aspekty zivota..

ale vzdy zdoraznujem.. kazde telo je ine a treba ho pocuvat. ak je od niecoho tazko, nechuti, ide to nasilu, PRESTAT! najst si tu svoju prijemnu cestu ako sa oslobodit od jedla. jedlo je benzin. energia. nie zmysel zivota. preto som aj presiel na tuto stravu, lebo mi prislo dost primitivne nechat sa komandovat zradlom :)