Vztahy s priatelmi, ako to mate?

Príspevok v téme: Vztahy s priatelmi, ako to mate?
Jankadanka

Preco mam vzdy hnusny pocit ked niekomu poviem nie.Teda ze nejden von, pripadne ze dnes nemozem.Vzdy sa na mna urazia, az tak ze mi je nevolno.Citim sa velmi zle, podrazdene.Proste na mna hodia vycitku, negativnu emociu V horsom pripade vyhrazku, budes ty volat vonku tiez sa na teba vykaslem.Ja sama viem ze mam dni kedy fakt potrebujem priatelov a som preto rada ked pridu.Lenze tiez nechodia stale ked si zmyslim.Prezila som stav hrozny, blbe stavy po rozchode takmer na samovzrazdu , vtedy som v tom ostala sama, nikto nemal cas.Kamosku som musela odprosit a tri dni jej pisat ci mozem vobec zanou prist.Az ked som uz myslela ze zomriem vtedy napisala ze teda dojdi.Dalej sa s nou ale nemozem kamosit, lebo to by bolo obmedzovanie slobody.Proste som vzdy musela piskat tak ako ona chcela.Inak bolo zle.Teraz mam kamosa ale vzdy ked niekde nejdem, tak to ma negativnu odozvu.Avsak ked vsade chodim tak ako chce on tak je to o tom ze vypijeme pivo ja si dam vela ze ved este posedime vonku, vytriezvem , lenze on sa potom zdvihne a ide na pivo ku kamosom.Ja tam nechodim takze ostavam sama.A potom musim vydrzat ze som vela vypila a musim sediet sama pripadne pojdem domov a je mi tu zle.Takze tak.Tiez ma takto odbije.Preto radsej nejdem obcas von a vtedy sa urazi.Ako mat lepsi vztah? Pravdu povediac nemam chut na hadky, hadat sa este aj s kamosom.A riesit to nejak.

rraan

ako v tom je problem ze ja som taky dost lenivy clovek a ked nieco napisem tak uz sa mi to nechce kontrolovat len rychlo napisem a hotovo a potom aj tak si velakrat prehodim to meke a tvrde i.

rraan

za gramatiku sa ospravedlnujem ale je to u mna tak ze proste to meke a tvrde y sa mi snazili uz v skole vtlct do hlavy ale mam stym problem od detstva aj ked pamet nemam zlu dokazem sa normalne hocico naucit tak si vlastne problem a hadzem to vseliako ako ked sa snazim tak aj celkom sa to da ale vatsinov si to ani neuvedomujem.

rraan

ako ze netreba sa bat oslovyt aj na oko atraktyvnich ludi mozes mu bit ovela sympatickejsia ako niejaka umela fiflena moze mu bit simpaticke napriklad tvoje spravanie ako sa chovas a ine hodnoty a mozes bit prave prenho ideal krasy ty sa ako realne mozes milit ze si mislis ze niesi az taka atraktyvna moze to bit aj tak ze niejaky chlap si moze misliet ze ta neoslovy preto ze nema u teba sancu.

Jankadanka

rran: Ja som si kedysi tak verila ze som proste vedela ze mne nikto nepovie nie.No teda nie uplne kazdy to zas az tak nie ale ked som chcela niekoho oslovit a bol mi sympaticky tak som vedela ze povie ano.Samozrejme ze som nesla oslovovat nejakych priliz bohatych alebo priliz peknych ludi.Lebo tak nanich som si neverila.Nemam potom ani rada ked si chlap trufa na nejaku bohatu caju, alebo peknu caju, a potom ked ho odmietne tak nadava ake su zeny.Lenze clovek by sa mal vediet ohodnotit.Teda mal by vediet naco ma a naco nie.A tak sa aj vyhne odmietnutiu.U tej kamosky ma zarazilo to ze ja som bola clovek teda ze sa snazim ist hore , robim si skoly a mam nejaku cestu, ciel, ona nemala nic len zakladnu, na skoly srala, jej cielom bolo ulovit muza a mat deti.Naco potom taky clovek pise mne? Nechapem.Ved zrejme si nebudeme rozumiet.No a co sa tyka priatela, ten oslovil mna, videl, ze mam stare oblecenie takze asi niesom najbohatsia, oslovil ma.U neho som si nebola fakt istá, ci ano ci nie.Ked vsak za mnou dalej chodil a bol milý, tak som sa rozhodla pre ano.No co sa stalo? Nechal ma.Ani neviem dovod ale pamatam sa ze spominal nieco ako, preco niesom bohatsia, alebo ze mam rozhadzane veci.Lenze ked je clovek taky ako ja, teda maka a ine veci idu bokom teda upratovanie a tak, to sa robi az ked je cas, volny vikend a tak.Zafixoval si ma ze mam rada neporiadok.Pritom pravda to nieje.Len mam ine veci ako priority.Poriadok robim ked mam volno.Tento clovek sa zrejme pomylil , takisto.Naco siel po mne , ked videl ze niesom bohata a on taku chce.Ked videl ze niesom ticha a nesedim a neupratujem.Nechapem potom.No a toto zvladnut neviem.Toto co urobil on mne , jednoducho neviem spracovat.Ze ja sama som mu sancu dat nechcela ale presvedcil ma, ze nech mu dam a nakoniec toto? Hanba mu potom.Neskutocne som bola nasrata.Podrazdena ze to uz nevratim nikdy ten cas.A vtedy som si povedala ze smola.Ziadny, rozchod nebude.Proste sa tak rozhodol tak ma smolu.Teraz uz.Takze som za nim chodila dost dlho.Ako inak som to mala spravovat, svoju chybu si priznam, vzdy ale toto co bolo???

rraan

rozchod tiez na istote cloveka neprida ale chce to cas sa vyrovnat s rozchodom ja som mal tiez v minulosti problem oslovyt hlavne dievcata ale po prvom osloveni to uz slo v pohode a ked nebol zaujem s jej strany o nieake priatelstvo tak alebo viac tak som si to nebral az tak k srdcu povedal som si ze o nic vlastne nejde a aspon som to skusil ako ludia reaguju rozne ale kazda pozitivna reakcia doda viac sebavedomia ale ty mrzuti ludia vedia cloveka nahlodat a snechutit to je fakt su aj taky ale mislim si ze vatsina reaguje priatelsky.

Jankadanka

Vdaka, len ja mam asi problem kamaratit sa s normalnymi ludmi.Bojim sa ich oslovit,lebo sa bojim odmietnutia. Vtedy som sa bala, teraz som zazila rozchod a bojim sa este stokrat viac.Lebo som rozchod nezvladla.Myslela som ze to vydrzim.Nepisat priatelovi.Lenze ocitla som sa pri rodicoch a aj ked som chcela zvladat to , neslo to.Uplne som priatelovi pisala denne sto sprav aku chybu urobil no proste hroza.Neslo to ale zastavit.Akoby to bolo vplyvom rodiny.Alebo ja neviem mozno som si aj zle vybrala priatela mozno aj on bol divny jeden s tych zlych ludi takze mozno to bolo aj jeho vplyvom.S byvalimi holkami sa vobec nepriatelil takze zrejme bol aj on divný.Ked som ho v minulosti chcela nechat tak tiez som sa bala takze zrejme ani on nebol v pohode.Lenze s tymi fajn ludmi sa akoby bojim nadviazat kontakt.Vzdy uteciem.Alebo napisem ze nemam cas.Proste dostanem strach ze nato nemam.

Zuzka8

Tiež som mala kamošky, že muselo byť po ich, no vtedy som bola mladá, tak som to nerozlišovala. A teraz jedna moja naj kamarátka je normálna v dospelosti, už tú vlastnosť vypustila.

Skús im dávať čo je spravodlivé a to čo bude nad vypusti. A skús sa im venovať, keď budú mať ťažké obdobie.