Vztahy s priatelmi, ako to mate?

Príspevok v téme: Vztahy s priatelmi, ako to mate?
Jankadanka

Preco mam vzdy hnusny pocit ked niekomu poviem nie.Teda ze nejden von, pripadne ze dnes nemozem.Vzdy sa na mna urazia, az tak ze mi je nevolno.Citim sa velmi zle, podrazdene.Proste na mna hodia vycitku, negativnu emociu V horsom pripade vyhrazku, budes ty volat vonku tiez sa na teba vykaslem.Ja sama viem ze mam dni kedy fakt potrebujem priatelov a som preto rada ked pridu.Lenze tiez nechodia stale ked si zmyslim.Prezila som stav hrozny, blbe stavy po rozchode takmer na samovzrazdu , vtedy som v tom ostala sama, nikto nemal cas.Kamosku som musela odprosit a tri dni jej pisat ci mozem vobec zanou prist.Az ked som uz myslela ze zomriem vtedy napisala ze teda dojdi.Dalej sa s nou ale nemozem kamosit, lebo to by bolo obmedzovanie slobody.Proste som vzdy musela piskat tak ako ona chcela.Inak bolo zle.Teraz mam kamosa ale vzdy ked niekde nejdem, tak to ma negativnu odozvu.Avsak ked vsade chodim tak ako chce on tak je to o tom ze vypijeme pivo ja si dam vela ze ved este posedime vonku, vytriezvem , lenze on sa potom zdvihne a ide na pivo ku kamosom.Ja tam nechodim takze ostavam sama.A potom musim vydrzat ze som vela vypila a musim sediet sama pripadne pojdem domov a je mi tu zle.Takze tak.Tiez ma takto odbije.Preto radsej nejdem obcas von a vtedy sa urazi.Ako mat lepsi vztah? Pravdu povediac nemam chut na hadky, hadat sa este aj s kamosom.A riesit to nejak.