Bolesť vnútra po rozchode

Príspevok v téme: Bolesť vnútra po rozchode
UFko

Velmi to boli,,,strasne sa trapim,,,moje vnutro umiera ,,,,a boli to strasneeeeeeee.....Boze moj ako moze niekto tak lahko zabudnut na moju lasku ,,,na lasku co citil ku mne,,,,som taky bezceny?? Preco preco??? preco ????preco ma to musi tak silno boliet tak strasne ubijajuco boliet,,,,,nevladzem uz zaspavat s uzkostou a prebudzat sa snou,,,,spat len par hodin a potom cely dlhy den citit tu ukrutnu bolest,,,,,,milovat niekoho kto o to nestoji,,,,,niekoho kto ma zahodil ako kus nepotrebneho smetia,,,mysliet na nu kazdu minutu,,,cely den,,,a den za dnom,,,stale rovnako,,,,,,,,,,,,ako to zvladate vy?

ZajoNufo

Kto tu zas vyfnukava?? NIE si to ty Peter pod falosnou prezyvok.By the way rozkosne- Ufko.
Tak asi nebola spriaznena dusa ked ta odkopla.Soulmate sa prejavuje aj tak, ze citi to iste vo vztahu ku tebe a chce s tebou ostat na veky, co evidentne tvoj protajsok nesplna.Este pomaha predstavit si ju s inym v posteli a potom sa sebalutost a smutok premeni na zurivost a nelasku a tvoje city rapidne ochladnu a proces uzdravenia sa urychli.Teraz kazdy mesiac tuu budes fnukat? Vies kolki muzi mna zranili a bodli mi noz do srdca? Tak ale boli to suknickari takze de facto tym, ze ma opustili, som si polepsilaAlebo si najdii druhu lepsiu.A hned sa dostanes do nalady

zdeNka11

To este je taky chlap co dokaze takto milovat?....neskutocne, vazte si takych chlapov!!!!!je ich uz malo na svete!!!

UFko

dakujem za rady,,,,ja som si uz rozchodom presiel,,,,a viem ze cas to vyriesi,,,,,ale toto je ine,,,,ja som naozaj odovzdal celeho seba,,,neviem to inak opisat.....toto bolo ako to ked niekto povie ze nasiel svoju polovicku,,,,spriaznenu dusu,,,,,niekoho skym chce zostarnut,,,chape ma niekto?? nie len ze toho coloveka milujete,,,ale ze ste jedno telo jedna dusa

Neo40

Ahoj Autor témy,
viem Ti dať len "múdru" odpoveď, že to všetko vyrieši čas. Viem, že teraz tomu neveríš, ale najhoršia bolesť prebolí, začneš zabúdať a nové lásky to vyliečia.
Prešiel som si tým. Keď skončila moja prvá láska, tiež som nevedel spávať, rozmýšľať, mal som pocit, že život skončil. Ale vyšiel som z toho silnejší a tá skutočná láska Ťa ešte len čaká. Nezabúdaj na to!!!

UFko

nie som FAKE,,,,,,som len clovek co uveril laske,,,,,ja som uz zazil rozchod a viem ze to je tazke a casom to prejde,,,,,ale toto bolo ine,,,,uveril som a odovzdal sa uplne ,,,celu dusu,,,,a zrazu ,,,,prazdnota,,,,,keby aspon prazdnota ta by bola ulavou,,,,ale ta spalujuca bolest,,,,denno denna uzkost,,,,,laska je strasne kruta hra zivota