Vzťahy sú tu z určitého dôvodu

Príspevok v téme: Vzťahy sú tu z určitého dôvodu
Neo40

Dobrý deň, ahojte,
V poslednom čase toto fórum celkom so záujmom sledujem. Pred určitým časom som sem tam prispel pod nickom Man_76 a ešte v jednej téme pod iným, ale z určitých dôvodov som sa rozhodol že budem aktívnejší, budem sa snažiť aj pomôcť, pokiaľ budem vedieť. Preto som sa zaregistroval a budem používať len tento nick.
Bol by som rád, keby sa diskusia rozprúdila, hlavne keby každý vyjadril svoj relevantný názor, prečo tu vlastne sme.
nepáči sa mi totiž jedna vec. Keď niekto napíše svoj problém s ktorým si už nevie rady, prečo je hneď, ku..., ko..., sršia naňho ohne pekelné. Príklad. Nedávno tu založila slečna tému, že potrebuje byť zaľúbená. Normálna ľudská potreba. A akých odpovedí sa jej dostalo? Prečítajte si.
Zamyslime sa nad sebou. Napríklad ja. Keď som vo vzťahu, som verný, žiadna iná pre mňa neexistuje, ale keď nie som... Som chlap, mám rád ženy, mám sexuálne potreby, a keď je na tom aj žena podobne, prečo si nedarovať navzájom aspoň tú trochu lásky, vášne, príjemne strávených chvíľ?
Predpokladám, že sa zase ozvú tí, čo spomínajú iba pohlavné choroby, nedostatok viery v Boha a pod.
Ale to je život. Keď som bol ešte na strednej tak som sníval o jednej jedinej láske na celý život. Žiaľ, postupom času ma realita priviedla inde.
Sú tu aj veľmi rozumné názory, ale žiaľ, aj úplne scestné.
Pripadá mi to tak, že sem vypisujú ľudia, ktorí nemajú absolútne žiadne životné skúsenosti, alebo takí, čo sa vo vzťahoch popálili a neviete to prekonať.
Tu si máme predovšetkým radiť a podporiť sa.
Osobné útoky jeden na druhého je kapitola sama o sebe.
Vyslovene mi to pripadá, že Vás zaujímajú skôr témy, či ženy a muži sú spolu kvôli sexu, ako to, že niekto je vo vzťahu zúfalý a potrebuje pomoc.
A aby som uviedol na prvú mieru informácie o sebe. Som relatívne úspešný v zamestnaní, VŠ technického smeru, žiadny puberťák (okolo 40), vysoký, vraj príťažlivý pre nežné pohlavie, žiadnymi komplexmi určite netrpím, ale ako každý, niekedy prechádzam životnými krízami.
Dúfam že nás je tu takých viac, ale som tu prioritne preto, aby som pomohol.

Neo40

Funeral director...
Ty si skutočne úžasný... Ako písala Zuzulík, človek, ktorý sa odbavuje na internete a stavím sa, že v skutočnom živote si malý, maličký. Je mi proti srsti sa do niekoho navážať, ale na Teba nič iné neplatí. Počuj chlapče, koľko máš vlastne rokov, aké máš vzdelanie, aké životné skúsenosti, alebo máš aspoň trochu sedliackeho rozumu?
Odkiaľ si na to prišiel, že človek s VŠ musí ovládať svet financií a investovania? Ty si myslíš, že STU je patent na genialitu a už viem automaticky všetko z oblastí financií, marketingu, práva, politológie, psychológie, sociológie, histórie, etc?
Máš skutočne detské predstavy. A čo sa týka nie môjho, ale Tvojho IQ a predovšetkým EQ, si na tom skutočne veľmi biedne.
Ja sa za svoje IQ skutočne hanbiť nemusím, otestoval som sa ešte na škole a o takom výsledku ani nesnívaš. Ty anonymný internetový hrdina.
Ale človek s Tvojou povahou skôr či neskôr narazí, a to dosť tvrdo. A čo som napísal o anonymite internetu, to som myslel smrteľne vážne. Raz to prepískneš a budeš si znášať dôsledky. Pretože ľudia ako Ty vždy nakoniec zaplatia. Vždy.
Si vôbec schopný pochopiť, že túto úvodnú tému som vytvoril preto, aby som sa ako každý slušný človek v skratke predstavil a až následne začal prispievať do iných fór?
Už napíšem len to, že za ďalšie riadky a stratený čas mi nestojíš. Čo sa týka mňa, s komunikáciou s Tebou a Tebou podobnými som skončil a svoj čas a energiu budem venovať len ľuďom čo za to stoja.
A propos, premýšľal si niekedy nad tým, že kvôli takým ako si Ty slušní ľudia opúšťajú takéto fóra a pribúdajú tu len takí, čo sa chcú priživovať na ľudskom nešťastí a dokazovať si že majú veľké ego (v mojom ponímaní riadne zdeformované).

Funeral Director

Neo40

Nejde mi dokopy ako VS vzdelany, uspesny, nevie nic o investovani financii ako priznava, komunikuje na fore akoby bol zavrety v kolni poslednych 50 rokov pretoze clovek pred 40kou s takym rozhladom a formou komunikacie ma but uz po 60ke alebo tesne nad 60 (IQ) alebo samozrejme kompletne fake profil. Nic moc moznosti ja osobne hlasujem za poslednu najokatejsiu.

Uz len mec do ruky, kona (ponika) a oslobodis to tu a vsade. S policiou si to rozmysli, aby si ta v tom lepsom pripade len nedoberali za vyhadzovanie ich casu pretoze na naplnenie skutkovej podstaty tresneho cinu potrebujes viac ako odvolavanie sa na blby clanok na internete.

Neo40

Ahoj Zuzulík.
Zaujímavý článok. Myslím, že to tak skutočne je. Niektorí ľudia, čo si nedovolia v skutočnom svete, vyhľadávajú na fórach obete a je to raj pre ich sadistické sklony. Len netreba zabúdať, že internet nie je taký anonymný, ako sa zdá. Viete o tom, vy pseudohrdinovia? Stačí, aby sa internetová obeť, ktorú hrubo urážate obrátila na políciu, napríklad pre nactiutŕhanie či obavu o svoju bezpečnosť a dnes nie je problém vysledovať PC či mobil s presnosťou prakticky dokonalou.

Zuzulik8

Daj si do googla: Trololololo... Prečo sú internetové diskusie žumpou? A precitaj si ten clanok. Takych trolkov ma toto forum niekolko. Keby sa o to admini starali mohli by ich zrusit uz v zaciatkoch a toto forum mohlo mat nejaku uroven ale evidentne o to zaujem nemaju a trolkovia tu maju zne. Ich tak tesi ked niekomu ublizia aspon tak ze ho ponizia a z jeho reakcie vedia ze mu ublizili a ze sa zle citi. Oni nikdy ini nebudu. To je uplne ine myslenie, to clovek ako ty nepochopi. Tebe robi radost pomahat, im ublizovat. Neries ich, nespravis s nimi nic. Nikdy si nenechaju ujst ten dobry pocit co z toho maju.

mysli

Neo40
neviem comu sa cudujes, ved casto tu choda praveze ludia ktori nevedia vyriesit blastne problemy, su frustrovani vlastnym zivotom a vlastnou neochotou a strachom nieco natom zmenit. Ta ich fruatracia sa premieta do urazania inyh ludi, ohovarania, osocovania ..
Tak je tomu aj v realnom zivote. Kto je spokojny a stastny so svojim zivotom ten si zivot v klude uziva ale kto je frustrovani ten potrebuje riesit zivoty druhych, starat sa do nich, odsudzovat, urazat a ohovarat.
A navyse Noe40 tu travia casto cas ludia so psychickymi problemami, nezamestnani a ludia na invalidnom dodchodku. No najma mladez so psychickymi problemami.
Pochybujem ze su tu nejaki lekari, pravnici, doktoranti, inzinieri, profesori ...
Vacsinou mladi so psychickymi problemami alebo frustrovane zeny z rozpadnutych manzelstiev, rozvedene, takr co nikdy nemali vztah, maju negativni vztah k muzom a ludom vseobecne.

poiuytrewq

Chces nieco zmenit? Pis do konkretnych tem a upozornuj konkretnych ludi. Tymito dlhymi prispevkami nedosiahnes nic. Vsak im väcsina ani nechape :-)

Neo40

Takže opäť: Prečo táto téma? Pretože sa tu vytratila slušnosť, ohľaduplnosť, empatia!
Áno, každý z nás je niečim výnimočný, ale keď potrebuje niekto z nás pomoc, tak z množstva dobre mierených rád si vyberie.
A čo ma tu neskutočne irituje? Tí internetoví hrdinovia, čo urážajú hlavne ženy, ale i mužov a v reálnom živote by si mi netrúfali ani pozrieť do očí.
Dievčatá, čo som spomenul v prvom príspevku. Takže uvediem na pravú mieru. Žijem v súčasnosti vo vzťahu a svoju partnerku ľúbim a priťahuje ma ako žena po všetkých stránkach. Spomínal som svoju minulosť, že človek žije aj bez vzťahu, ale popritom sa túži stretávať s druhým pohlavím. No po vzťahu momentálne netúži, či už preto, že sa zatiaľ nevyrovnal s predchádzajúcim, alebo momentálne mu taký život vyhovuje. Možností je viacero. A prečo mi nevydržal jeden vzťah, ale každý sa mi po čase rozpadol? Možno je to mojou prácou, keďže charakter mojej práce je taký, že som väčšinu času na cestách, stretnutiach, rokovaniach, niekedy aj viac dní mimo domu, stretávam sa (pracovne!!!) so ženami na kávičkách, spoločenských akciách, večerách, no a máloktorej partnerke sa takýto život jej partnera páči.
Užívateľka Súhlasím- hovoríš mi priamo z duše. Keby tu bolo viac takých ľudí ako si Ty, tak by toto fórum vyzeralo inak. Aby nedošlo k omylu. nemám nič proti konštruktívnej kritike, ale určite mi vadia nadávky a vulgárnosti, ktoré patria do krčmy ôsmej cenovej skupiny a nie do diskusie inteligentných vzdelaných ľudí.
A prispievať a radiť chcem len v oblastiach, v ktorých mám skúsenosti, príp. ktorým sa rozumiem, určite by som napr. neradil kam investovať úspory, keďže o tom nemám šajn.
Myslím, že ľudia , ktorí si len hladia egoa chcú si sami sebe dokázať, ako majú navrch nad niekým iným, čo je momentálne v kríze sú úbohí a mali by sa nad sebou zamyslieť. Buď si pomáhajme alebo sa na to vykašlime.
Mne sa napríklad veľmi páčia príspevky užívateľa Tutanchamon, ktorí má napriek mladému veku a pravdepodobne málo reálnych skúseností veľmi rozumné názory.

Suhlasim

zena32: Ty si ho vobec nepochopila.Ved ked je niekto slobodny a sex je normalna ludska potreba ked nenasiel tu pravu a pride zena ktora si chce tiez len uzit, nechce vztah tak co zle urobi??Ved nech si uziju, jeho vec nie?Ved napisal ze ked najdu tu pravu bude verny.Dost chlapov to tak riesi v zivote.Ja by som nedokazala, tak spat s niekym , no ked on dokaze, jeho vec.Nie?