som prelietavá?

Príspevok v téme: som prelietavá?
katarina90

ahojte, je mi jasne že ma tu niektorí ukamenujete a niektorí možno aj vynášajú do ....
ide o to, že mám problém sa usadiť a byt v jednom vzťahu na cely život, aj ta predstava že budem s jedným človekom do konca života mi príde zvláštna. aj som mala 2 a 4 ročný vzťah ale nemozem si pomôcť, mám potrebu chodit na rande, prezivat to zamilované obdobie, vypisovať si s niekym novym, neviem ako to lepšie opísať, jednoducho mat niekoľkoročny vzťah kde vyprší ta zamilovanosť je pre mna nuda. nechcem to robiť, ale mám potrebu hľadať a dobíjať nového muža, mat ,,motyliky v brušku,, spoznávať sa navzájom. nejde ani tak o sexuálnu stránku ale o to pekne obdobie. obcas si prídem ako chlap... je to nejaká psychická porucha? alebo to mám v povahe a nikdy sa to nezmení? da sa s tým nieco robiť?
(samozrejme keď som mala partnera tak som sasnažila ovládať a nikdy by som ho fyzicky nepodviedla ale láka ma pisat si s niekym novým)

Zuzulik8

Zrejme si mlada a pekna, muzom sa pacis a bavi ta spoznavat a namotavat furt novych. To je normalne. Casom ta to zrejme prejde a zatuzis prave po tej rutine.

katarina90

odlet: no len ja som žena a pri nás to nebýva take bežne správanie :)

nejde o to ,,namotavanie a odkopnutie,, ako to ru niekto písal ale skôr ma baví spoznávať nového muža, na každom s kým spm si písala som našla nejaku vlastnosť ktorá mi bola sympatická ale žiadneho ktorý mal všetky vlastnosti, preto si myslím že ideálny partner na cely život neexistuje
v mojom najdlhšom vzťahu to už posledný rok bolo take ,,na dojazd,, a nuda, jednoducho zamilovanosť presla, mala som ho a doteraz aj mám rada ale nemala som na ňom už ,,ďalej čo objavovať,, neskutočne mi vadí ta rutina, to že toho človeka poznám spredu dozadu a že viem predvídať zakaždým čo spraví a chýbalo tam to vzrušenie,, z nového nepoznaneho,,čo býva na zaciatku, akokeby som sa po dlhšej dobe začala nudiť a hľadala nové podnety

odlet

nicky Dobreuz a Prelet
bo muzi toto nerobia ze?!
Ked ona ma psychicku poruchu tak potom ju ma aj kazdy treti muz na svete!!!
A ked sa muzi takto bezne spravaju preco by nemohli aj zeny?!
To len muzi maju tu moznost.

SofiaElla

Autorka si podľa mňa zvyšuje ego písaním vymyslených tém at first. At second, to, že ľudia radi prijímajú komplimenty, sú sympatickí, páčia sa - to naozaj neznamená narcizmus alebo psychickú úchylku.

momentik25

si len ako väčšina ľudí :) takže by to pre teba žiadny problém byť nemal. dnes vidieť vzťah ktorý by vydržal dlho je extrémna rarita