Neviem sa obliekat

Príspevok v téme: Neviem sa obliekat
Boris90

Ahojte, kedže sa snažím v poslednej dobe svoj život celkovo posunúť niekde inde, momentálne by mohlo prísť na radu oblečenie.
Môj problém je že sa vôbec neviem obliekať, moje maximum je v zime mikina a rifle, v lete krátke rifle a tričko... Nemám na to cit, ani ma to nebaví, rodičia ma nikdy ku tomu neviedli, veci nosím väčšinou až kým sa nerozpadnú...
Keď vidím vonku mladých chalanov ako sú pekne a štýlovo oblečení tak normálne z toho nechápem a len závidím...
Vie mi tu poradiť niekto (ideálne žena) ako a kde začať ? Ak sa to vôbec cez internet dá...
Pre info, mám 190cm a 27 rokov.
Ďakujem :)

Defcon

K tym lacnym trickam : lepsia volba ako lacne tricko do 20 eur je kupit si pracovne tricko, nema ziadne napisy ani znacku na sebe a kvalitou materialu je vyssie.
Osobne na obliekanie seriem, obleciem si to , co zrovna najdem v skrini a nikdy som nemal pocit, ze mi nieco uslo kvoli tomu.

Tutanchamon_xD

A boli to len rady. Kludne si môže kúpiť tričko aj za 10€, 20€, 50€ a ostatok taktiež. Je to už len na ňom, čo si kúpi.

Moen

To každá žena keď si ho premeria a uvidí takéto lacnoty typu cropp za 5 eur a topánky za 5 eur tak ho obíde najväčším oblúkom akým sa dá. Dobré rady :D

Tutanchamon_xD

Boris90 nazdar kamarát :) Nečítal som predchádzajúce príspevky, ale môžem ti poradiť, ak teda chceš.

Takže problém je obliekanie sa ? Nie je žiadny problém. Teraz je leto, takže kludne choď do nákupného centra a zaparkuj rovno do obchodu s oblečením. Nemusí to byť zase ale butik, kde kúpiš tričko za 60€.

Kludne choď napríklad do Cropp Townu, New Yorkeru, H&M alebo John Garfieldu. Sú to obchody pre všetkých, kde sa dajú kúpiť aj dosť lacné veci.

Je leto, takže si kludne kúp nejaké tričko s krátkym rukávom. Odporúčal by som nejaké s živou farbou, aby na tebe vyniklo. Napríklad pekná farba je červená, slabo zelená, žltá, biela, tyrkysová alebo aj fialová. Tričiek je všade plno aj za veľmi nízke ceny, od cca 5€ a vyššie.

K tomu si kúp nejaké 3/4 rifľové, krátke nohavice alebo nejaké menčestrové, teplákové, Taktiež si krátke nohavice zlaď s tričkom, takže ak si kúpiš napríklad biele tričko, tak k bielej si môžeš kúpiť čierne, sivé, khaki alebo tyrkysové. K bielej sa hodí asi každá farba.

Potom si kúp nejaké tenisky športové, alebo nejaké členkové číny, či klasickú členkovú obuv, ktorú kúpiš naozaj kdekoľvek. Takéto topánky kúpiš už od 5€ a vyššie. Samozrejme treba pobehať po obchodoch, kde ceny sú rôzne. Takže, ak chceš niečo drahšie, nie je problém. Ceny majú od najnižších až po tie najvyššie, aby si mohol každý vybrať podľa seba.

K tomu už len hoď nejaký dobrý parfum, pekný letný účes, nejaké štýlové okuliare a je z teba štramák :)

SofiaElla

swistica, prečo oblek nie? Nemusí ladiť ako voľakedy, ale oblek sa stále má nosiť, ak ide o formálne záležitosti.
Nehovoriac o tom, že oblekoví chlapi sú najviac sexi ;)

SofiaElla

Košeľa, rifle - na neformálne stretnutia. Oblek na formálne. Nečítala som komenty, takže neviem, čo robíš.