Z nicoho nic nekomunikuje

Príspevok v téme: Z nicoho nic nekomunikuje
Petricek91

Ahojte. Ja 27, ona 25 rokov. Stretli sme sa pracovne, vobec som nevedel o koho ide. Pri polhodinovom stretnuti mi prejavila zaujem v style, ze si mozeme dat niekedy spolu kavu, ak by to nevadilo mojej priatelke. Tak som jej povedal, ze ziadnu nemam na co dodala, ze ona je slobodna.

Nasiel som si na nu kontakt, par dni sme si pisali a stretli sme sa. Dali sme si po kofolke, kolacik k tomu, hodinu sedeli a rozpravali da. Vkuse bolo o com, pohlady z oci do oci, bolo to podla mna bezchybne. Potom navrhla este prechadzku, ze ved je dost casu.

Tak sme sa prechadzali asi pol hodinu, rozpravali sa. Spytala sa ma na dovod ukoncenia posledneho vztahu, tak som sa opytal na rovnaky dovod u nej. Bol som uprimny, vypocul skm si ju, podla mna uplne normalne dovody rozchodu. Dobre sme sa bavili. Pri prechadzke ziadne dotyky, ziadna pusa, ale v tom by som problem nevidel. Rozlucili sme sa, este sama hovori, ze si volame, piseme a vidime sa.

Hodinu po tomto stretku som jej napisal katku spravu, ze mi s nou bolo velmi dobre. Po pol hodine odpisala, ze aj jej, ze este isla s kamaratkou na chvilu pokecat.

Dalsi den som jej zalezal dobre rano, opatovala spravu a nic viac. Az poobede som pisal a pozval ju von, dal jej niekolko moznosti kam ist. Neodpisala. Schvalne som pisal, aby som ju nevyrusoval pri praci, mala dost casu odpisat. Bez zaujmu. Nechal som to tak, uz som jej nepisal a nevolal.

Teraz sa trapim nad tym kde sa stala chyba, preco takto nereagovala? Myslim si, ze vzajomne sympatie tam boli od zaciatku, aj na tom stretnuti pri kolaciku to bolo super, pocas prechadzky tiez super. A zrazu otocka o 180 stupnov. Rozmyslal som, ze ci jej ta kamaratka dala dake rady a nasmerovala ju, aby sa mi neozvala? Alebo sa necitila so mnou dobre?

Spaghtetta

Netreba to zbytocne rozoberat pretoze uvahami a ani dotazmi u cudzich ludi nic nezistis. Ked ti ide fakt len o to co sa stalo, mozes sa jej priamo spytat preco uy neodpisala, ze to chces ako spatnu vazbu. Uz nic medzi vami s najvacsou pravdepodobnostou nebude, ale ak ti ide fakt len o odpoved , tak mohla by ti ju dat. Nikto iny ti ju totiz neda! to vie len ona...
Kludne sa jej mohol pacit aj niekto iny a mozno ten prejavil zaujem a rozhodla sa tak. Alebo mozno nema zaujem o vztah, chcela si len poskrabkat ego stretnutim. Alebo proste nepreskocila z jej strany iskra...toto su len dohady, odpoved ma len ona. Bud sa jej spytaj aby si uspokojil zvedavost, alebo sa na to vykasli.

Nighthawk

Moja rada.čím skôr ju pustíš tým je pre teba lepšie.
proste nemá záujem,a ked budeš tlačiť na odpoved tým to bude pre teba horšie.zíde z očí zíde z mysle.

malala

ja si myslim, ze keby mala zaujem, vie, ze sa moze ozvat, takto zas nic neodpise alebo len trapnu vyhovorku, ale kedze doteraz sa jej nechcelo napisat ani len vyhovorku, tak uz to necha tak a nic nenapise. ale ked to tak citi, alebo ma chut, nech pise, moze si robit psychologicky prieskum.

berca

TAk nieco sa udiat muselo ale vies nie zakazdym musi jeden aj druhy brat to "rande" rovnako, tebe sa mozno zdalo super a ona z toho mohla mat iny pocit. Tazko povedat, ja by som jej asi este skusila napisat, ze ci je vsetko v poriadku, preco sa neozvala, ze ak nemala cas tak je to v poriadku a ak neodpise tak kaslat na nu

LMAO

Ukazkova tahacka za nos. Chcela ta len na sex. Tiez sa mi stalo ze jedna kolegyna velmi rychlo zacala prejavovat zaujem. Najprv boli pohlady, objatia, neskor dotyky (hlavne z jej strany). Bozkavali sme sa. Ja som ale.vedel ze s niu nechcem mat vztah. Ona po prvom bozku mi zacala vypisovat ze jej chybam, ze jej chutia moje pery. Odvtedy som citil ze mi tam nieco nehraje. No po viacerych skusenostiach som sa do toho nehrnul. Tahalo sa to takto mesiac, potom sama od seba ma zacala volat laska a cakala len na jedno, na sex. Jasne ze mi nepovedala do oci ze chce sex, ale stale to davala najavo. Ja si vdacim za triezve uvazovanie vtedy ze som s nou nespal. Uz som vedel ktora bije a zacal som ju ignorovat. Ona bola v dosledku toho sarkasticka a podripovacna ale nic prijame co sa tikalo sexu. Proste clovek vyciti. A co sa nestalo? Vzapäti si nasla hnusne povedane dzigaca. Som vdacny za tuto skusenost, lebo to bola prca skusenost kedy som si povedal nebud hrrr, pockaj si na spravnu chvilu nech sa holka vykristalizuje. A stalo sa. Zistil som si o nej par veci ktore ma utvrdili v tom ze som sa spravne rozhodol. Okrem toho to bola slobodna matka o 10 rokov starsia odo mna. Co som tym chcel povedat? Ze v takej situacii mat oci na stopkach a uprednostnit ROZUM pred CITOM.

Petricek91

Nepovedala asi slobodna, ale povedala, ze je nezadana. Na Facebooku nic tske nemam, boli sme kamarati este pred stretnutim, mohla si pozriet fotky, kde som studoval, mojich kamaratov. Stretko prebehlo normalne, pracu sme neriesili (nemam tam ziadnu veducu funkciu a nemal by som jej ani ako pomoct, navyse ide o diametralne odlisny obor). Pokecali sme si velmi dobre, mna sa na pracu ani nepytala, iba ja jej. Rozhovor prebehol standardne o vsetkom mozno, od rodiny, zalub, sporte, cez neviem co vsetko dalsie. Nebavili sme sa o cieloch do zivota, o tom kto chce kolko deti alebo kolko ma penazi na ucte.