Ach ti muzi

Miki12

Tutanchamon, všetko na pokeci a aj všetkých ostatných zoznamkách stojí a padá len a len na fotkách. Nie na tom čo máš napísané v profile, nie na tom akú prvú správu napíšeš a ani na tom akej žene napíšeš. To že ti väčšina neodpisuje je len a len preto že si ich nezaujal na fotke. Zbytočne ich deliť do kategórií, aj keď určite si nejaké kategórie trafil...
Chlap ktorému žena na 90% odpíše ma fotky z ktorých vidno že je pri peniazoch, je potetovaný, svalnatý, cestuje po svete a tak... Daj si také fotky a odpíše každá. Pri takých chlapoch majú ženy vlhké nohavičky.

SofiaElla

ahjaj, (minimálne) od včera tu je niekto, kto má totálne vákuum v hlave a píše pod inými používanými nickmi. Ja som si preto svoj zaregistrovala, najlepšie bude, ak spravíš asi to isté.

naivny

podľa mňa idú chalani von s babou nie zo slušnosti, ale zo zvedavosti dozvedieť sa, čo od nich tá baba chce. :-)

petroneta

ahjaj, aj Tebe kradnú identitu? To čo tu písala iná Petroneta, platí na ňu, na mňa nie. Ale tiež mi môže byť jedno, čo si kto o mne myslí.