Zena mi zakazuje stretavku pokracovanie

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku pokracovanie
Comamrobit

Predovsetkym nechapem, preco sa na tuto temu zacala az taka diskusia, ja som to po asi 6. stranach prestal citat, bolo tam toho vela, to sa nedalo.
Admin zamkol tu temu, len ja sa nechcem registrovat, tak tu pokracujem.
Prosim nepiste tu, toto nie je spam ani vymyslena tema.
No k veci. Bol som na tej stretavke, boli same baby a iba ja. Manzelka si vymyslela, ze aj ona ide niekam s priatelmi, no viem, ze s nikym nesla, nechapem, ale nevadi. No a pokecali sme so spoluziackami, pospominali prihody, nepil som, lebo som bol autom, no ale bola sranda, vsetci usmiaty, no a fotili sme sa a okrem spolocnej skoro vsetky baby chceli foto so mnou same alebo po 2-3 so mnou, no a samozrejme to zverejnili na socialnej sieti. Manzelka bola taka letargicka, ked som okolo 22.30 prisiel (zacalo to o 17.00). Iba, ze ako si sa bavil, ja ze fajn a ona, ze je rada, ze som sa zabavil, no na druhy den mi poslala fotky zo socialnej siete. Ja som nevedel, ze ich baby tam dali, i ked som to v dnesnej dobe tusil. No a vecer sa do mna zena pustila s hnevom, ze si ma vypiplala, ze ma ako chlapa upravuje, kupuje mi oblecenie, zdravo mi vari a ze potom na mna baby letia a ona strati muza... Kazdu fotku rozobrala, ze ako sa ta baba tvari, ako sa ma dotyka (islo o bezne veci, ze sa chytite okolo ramien, ked sa fotite, ziadne intimne a pod. dotyky). Viete co? Ja som sa citil ako jej majetok, pochopil som, ako ma berie, ako kus niecoho, co stvorila a tym padom ja nemam na nic pravo s cim nesuhlasi. Momentalne som dost mimo a velmi vazne uvazujem, co dalej s nami dvoma. Ze ci nejaky psycholog, nejaka poradna, kto jej vysvetli, ze aj ked sme manzelia, tak jej ako clovek nepatrim alebo ci to rovno nemam vzdat, lebo sa to vekom bude iba zhorsovat, lebo cim bude starsia, tym sa bude citit menej pritazliva. Som rad, ze som tam siel a ze toto vyplavalo na povrch. Nikdy predtym som nic podobne u nej nevnimal.

Kalgan1

Aspon vidite ludia, ze komunikacia je alfa a omega vztahu. Ak nekomunikuje o hlbsich veciach ako "ako bolo v praci" a "co bude na veceru", tak mozete potom v buducnosti zostat velmi prekvapeni.

kolaria

Tak mne by sa tiež nepáčilo keby ide môj muž na stretávku kde sú iba samé ženy a na druhý deň nájdem na internete fotky ako ho tam oblapkávali a sa tam s ním fotili ako s nejakou rockovou hviezdou, nebolo by mi to jedno. Ty si sa snažil pochopiť ju?

Zuzulik8

Tvoja zena ma strach ze ta strati a zrejme opravnene, z toho co pises vyznieva ze ju uz nelubis, leze ti na nervy, dokonca uvazujes o rozchode. Ak chces to manzelstvo zachranit tak jej prejavuj lasku, bud k nej pozorny. Ak sa k nej budes takto chovat tak jej nejaka stretavka so zenami vadit ani nebude, tomu ver, lebo bude citit vela lasky od teba a bude citit istotu. Skuste zacat chodit na vylety na miesta kde ste chodili ked ste len randili a pod., pospominat, to by vam obom mohlo pomoct najst zase ten cit ktory tam kedysi bol a ktory evidentne uz dost vyhasol.

a_dr1a

Byt tebou, už to nechám tak. Jak prišlo tak odíde a prehrmi. Co sa budeš kvôli tomu rozvádzať?)) je aká je a ty tiež máš iste svoje muchy. Však nik nie je dokonalý. Ži ako ďalej, udrz si nervy na uzde. Je leto isto pôjdete niekam na dovolenku a tam sa to utisi. Žena bude mať nové podnety zážitky. Ďalšia stretávka bude zrejme o 5r takže kľud pohoda)

ahjajjaj

comamrobiť - ale prečo to píšeš sem nám a prečo to svojej manželke nepovieš sám? Inak na jej žiarlivé dačo si sa s ňou mal hneď pomilovať, aby bola pokojnejšia.

Comamrobit

Miska, chcel som vediet, ako sa maju, boli to spoluziacky, prezili sme toho dost, poznam ich vyse 30 rokov. Ked sa chceli fotit, tak som im mal povedat, ze sorry, ja nemozem?
A naozaj, ja chcem vo vztahu dychat, vy zeny mozno potrebujete mat pocit, ze patrite uplne chlapovi a posluchate na slovo, ale my to mame vnutorne inak. A okrem toho sa to skoncilo o 22.00, ked zavreli restiku, nebolo to niekde na chate, kde sa prespalo. Ved to bolo iba pokecanie si na par hodin. A praveze cim je clivek starsi a nieco prezil, tak o to je viac zvedavy, ako sa maju ostatni spoluziaci. Si asi este prilis mlada, aby si to plne pochopila.
Kefazachodova - :) ano vo fake teme vyzyvam ludi, aby mi nepisali, som strasne prefikany, ze? Neprekombinoval som to az prilis, ked si ma hned tak lahko prekukol? :)

slobodnemaciatko

Clovek sa obvykle zeni, lebo mu je s niekym dobre a chce byt s nim. Neviem preco si ludia komplikuju zivot riesenim kravin.
Ked sa raz vzburia hormony to je konecna. Ona pochopi, ze nema zmysel bojovat, lebo jej mudry muz stratil uplne sudnost.

Miska89

Podľa mňa ste obaja divní.. Neviem si predstaviť žeby môj chlap išiel na stretávku kde prídu len ženy, hoci by mi to asi nevadilo.. ale však by mi povedal že čo tam on bude robiť, nieto ešte žeby sa s každou fotil.. nechápem načo si tam šiel keď to tvojej žene tak veľmi vadilo, či si si chcel naozaj len pohladiť ego v dámskej spoločnosti alebo ti je partia bývalých spolužiačok natoľko dôležitá aby si svojej žene urobil napriek... Ja na tvojom mieste by som tam nešla keby som tým mala nejak ublížiť mojej polovičke.. a na druhej strane to tvoja žena veľmi prežíva.. no vedel si o tom že jej to bude vadiť tak naozaj nerozumiem prečo jej robíš naprieky, akoby si si ju dostatočne nevážil. A ešte sa aj vyfiotíš s každou zvlašť.. koľko máte rokov? Lebo mne príde že ste ešte veľmi veľmi mladí..