Zena mi zakazuje stretavku pokracovanie

Príspevok v téme: Zena mi zakazuje stretavku pokracovanie
Comamrobit

Predovsetkym nechapem, preco sa na tuto temu zacala az taka diskusia, ja som to po asi 6. stranach prestal citat, bolo tam toho vela, to sa nedalo.
Admin zamkol tu temu, len ja sa nechcem registrovat, tak tu pokracujem.
Prosim nepiste tu, toto nie je spam ani vymyslena tema.
No k veci. Bol som na tej stretavke, boli same baby a iba ja. Manzelka si vymyslela, ze aj ona ide niekam s priatelmi, no viem, ze s nikym nesla, nechapem, ale nevadi. No a pokecali sme so spoluziackami, pospominali prihody, nepil som, lebo som bol autom, no ale bola sranda, vsetci usmiaty, no a fotili sme sa a okrem spolocnej skoro vsetky baby chceli foto so mnou same alebo po 2-3 so mnou, no a samozrejme to zverejnili na socialnej sieti. Manzelka bola taka letargicka, ked som okolo 22.30 prisiel (zacalo to o 17.00). Iba, ze ako si sa bavil, ja ze fajn a ona, ze je rada, ze som sa zabavil, no na druhy den mi poslala fotky zo socialnej siete. Ja som nevedel, ze ich baby tam dali, i ked som to v dnesnej dobe tusil. No a vecer sa do mna zena pustila s hnevom, ze si ma vypiplala, ze ma ako chlapa upravuje, kupuje mi oblecenie, zdravo mi vari a ze potom na mna baby letia a ona strati muza... Kazdu fotku rozobrala, ze ako sa ta baba tvari, ako sa ma dotyka (islo o bezne veci, ze sa chytite okolo ramien, ked sa fotite, ziadne intimne a pod. dotyky). Viete co? Ja som sa citil ako jej majetok, pochopil som, ako ma berie, ako kus niecoho, co stvorila a tym padom ja nemam na nic pravo s cim nesuhlasi. Momentalne som dost mimo a velmi vazne uvazujem, co dalej s nami dvoma. Ze ci nejaky psycholog, nejaka poradna, kto jej vysvetli, ze aj ked sme manzelia, tak jej ako clovek nepatrim alebo ci to rovno nemam vzdat, lebo sa to vekom bude iba zhorsovat, lebo cim bude starsia, tym sa bude citit menej pritazliva. Som rad, ze som tam siel a ze toto vyplavalo na povrch. Nikdy predtym som nic podobne u nej nevnimal.

Miska89

A prečo by ma mali zaujímať, s kamarátmi som v kontakte a mám už vlastnú rodinu ktorej sa venujem naplno.. ja sa nezastávam ani jeho ženy, ja žiarlivka teda niesom len vyjadrujem svoj názor na jeho konanie, on tu vyplakáva nie ona..

SofiaElla

Miska, u teba je zas smutné, že ťa nezaujímajú tvoji bývalí spolužiaci, jeden by si až domyslel, že si asi obľúbená nebola..

Miska89

Presne súhlasím s Petronetou.. kedze ich poznas 30 rokov tak to musite byt 40-50tnici a to je takt smutne taketo spravanie dospeleho muza.. uz len to ze to rozoberas s cudzimi ludmi ja forach je hlupe. Mna napriklad vobec nezaujimaju moji spoluziaci spred 20tich rokov, isto nie natolko aby som sa este dala napriek ziarlivemu muzovi pofotit na socialne siete a este viac ho provokovat a urazat na forach..

SofiaElla

Myslím, že to, že niekto ide na stretávku zo základnej/strednej/vysokej školy, to ho určite nediskvalifikuje na neschopnosť, nepochopenie a nezrelosť byť v manželstve (vzťahu). Zato majetníckosť, bezdôvodná žiarlivosť, zakazovanie bez rozumných argumnetov, to skôr áno.
Ak toto nie je fake, tak som veľmi rada, že sa autor pobavil na stretávke, a skutočnosti, ktoré vyšli najavo vo vašom manželstve aj vďaka tejto stretávke, treba potom riešiť medzi vami (tak ako to autor spomenul).

petroneta

prišiel si sem, aby si kydal na svoju ženu a aby Ti tu na fóre dali ľudia za pravdu? Chvastať sa tým, ako ju nemáš rád? Inak by si necítil potrebu písať, že nie si jej majetok a podobne a nečakal by si tu od ostatných za svoje výroky aplauz. keby sa dala neláska a neúcta k nej krájať, tak si si dosť veľa nakrájal. Inteligentný človek nerobí z komára somára, snaží sa druhého pochopiť a emócie tíšiť, nie rozdúchavať kecmi typu, nie som tvoj majetok a namiesto milého slova príspevok na takomto fóre.
Napadol ma môj telocvikár, ktorý raz povedal: a čo je domov väzenie, že sa tam po práci musím vrátiť?
No presne takýto typ si asi. Nezrelý na manželstvo a zakladanie rodiny.

Miska89

Áno, kludne si im mohol povedať že sa fotiť nebudeš že si len rad že ich vidíš, však čo si nesvojprávny preboha? ste dospelí nemusíte si fotiť tisíc fotiek a hádzať na sociálne siete... Nie my nechceme aby ste len nám patrili ale prečo jej musíš robiť naschval? Ja som tiež tolko prežila so spolužiakmi zo strednej aj z oboch výšok tak teraz mám s nimi ísť von aj za cenu takejto hádky?? Mne to proste príde hrozne nevyzreté, neviem čo také si si s nimi musel prežiť že si musel ísť hoci tvoji ostatní spolužiaci sa na to vyprdli. Okrem toho sa mi zdá že tvoja žena tu písala že máš problém s alkoholom..takže nič moc.. a aby bolo jasno ja nehovorím nič o nejakej moznej nevere ale len o princípe, že nejaké ex spolužiačky sú ti prednejšie ako pokoj v rodine.

zleuz

,,najgenialnejsie,, rady dava osoba, ktora niej e schopna fungujuceho vztahu a ziaden vztah nechce. Kvoli tomu nemusis rozbijat zivoty inych.