Vyspite sa ako v bavlnke

Táto diskusia patrí k článku: Vyspite sa ako v bavlnke
Vyspite sa ako v bavlnke

Každý z vás to určite pozná. Sú rána, kedy sa zobudíte, ale aj napriek dostatočne dlhému spánku sa necítite odpočinutí. Práve naopak, ste dolámaní a bez kúska nadšenia z nového rána. Najhoršie na tom je, že sa snažíte dodržiavať správny spánkový režim a zdravý životný štýl. Čo teda spôsobuje to, že sa nedokážete vyspať „doružova“?

tammy

suhlasim. Aby sa človek dobre vyspal nepotrebuje kvalitnu postel, ale kvalitny matrac.Aku mate postel je ,,uplne jedno,,

Anezkajuju

O skvalitnení spánku som načítala toho už dosť. Veľa ľudí je v domienke, že stačí len spať viac ako 7 hodín. No nie je to pravda. Náš spánok ovplyvňuje mnoho faktorov. Napríklad pri spánku nie je vhodné mať pri sebe elektroniku. 2 hodiny pred spánkom by da nemalo jesť. Ak človek nevie zaspať kvôli blúdiacim myšlienkam, treba ich napísať na papier a až potom si ľahnúť. Pomáha i kvalitná ľahká literatúra. Upokojujúce sú aj bylinkové čaje. Samozrejme, kvalitný matrac.(Odporúčam Dormeo -www.kodino.com - za kvalitu si treba priplatiť) Ak to myslíte vážne a chcete naozaj začať kvalitne spať, tak si niečo prečítajte o polyfázickom spánku. Niektoré štúdie hovoria, že je lepšie ísť spať skôr a rovnako skôr i vstávať. Ja osobne si niesom tým istá predsa len, niekto je skôr "ranné vtáča" iný je zas "nočný živočích".

anjelik1678

sú to tieto matrace sconto. sk/zdravotne-matrace, musíš si vybrať, to už záleží na tebe:) ale ám velmi vyhovuje

christine2

To by osm tiez potrebovala, ze by ma prestalo bolet cele telo :D a to mas nejaky specialny ten matrac ci? co to znamena zdravotny?

anjelik1678

my sme si kúpili nový zdravotný matrac a to sa nedá porovnať vobec s ničim :) manzelovi to pomohlo i na chrbat

rraan

a predstavte si ze niekde som zachitil uz si nepametam presne kde ale v niektorych klastoroch ty mnisy spavaju na holej zemi prikrity len dekov ja si to neviem ani predstavyt aky musia bit dolamany.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.