Vyspite sa ako v bavlnke

Táto diskusia patrí k článku: Vyspite sa ako v bavlnke
Vyspite sa ako v bavlnke

Každý z vás to určite pozná. Sú rána, kedy sa zobudíte, ale aj napriek dostatočne dlhému spánku sa necítite odpočinutí. Práve naopak, ste dolámaní a bez kúska nadšenia z nového rána. Najhoršie na tom je, že sa snažíte dodržiavať správny spánkový režim a zdravý životný štýl. Čo teda spôsobuje to, že sa nedokážete vyspať „doružova“?

anjelik1678

sú to tieto matrace sconto. sk/zdravotne-matrace, musíš si vybrať, to už záleží na tebe:) ale ám velmi vyhovuje

christine2

To by osm tiez potrebovala, ze by ma prestalo bolet cele telo :D a to mas nejaky specialny ten matrac ci? co to znamena zdravotny?

anjelik1678

my sme si kúpili nový zdravotný matrac a to sa nedá porovnať vobec s ničim :) manzelovi to pomohlo i na chrbat

rraan

a predstavte si ze niekde som zachitil uz si nepametam presne kde ale v niektorych klastoroch ty mnisy spavaju na holej zemi prikrity len dekov ja si to neviem ani predstavyt aky musia bit dolamany.

Zuzita45

tiež si potrpím na kvalitny matrac a hlavne na satenove obliečky na vankuš a perinu. Chcem spinkat ako princezna

olivara

Tak tento clanok si idem precitat, lebo vela krat sa zobudim unavena a dolamana a to pritom kazdu noc spim 8 a niekedy aj viac hodin.

Endynka

preto som si kupila postel s polohovatelnym roštom, kvalitnu matrac, anatomicky vankuš, antialergicku perinu, pekne obliečky a spi sa mi ako v bavlnke

Karolinka1

kupili sme si vysoku postel boxspring s uložnym priestorom a na tom je skvela matrac, no spi sa ako v bavlnke