Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Uzkosť a nespavosť

Príspevok v téme: Uzkosť a nespavosť
mia12356

Dobrý deň, chcem sa s Vami poradiť s mojimi aktuálnymi problémami...
Dlhodobo mám problém s úzkosťou, som úzkostlivá, ale vždy som si vedela pomocť sama a moje obavy neobmedzovali moj život natolko, že by som uvažovala nad užívaním liekov...
Poslednú dobu moja úzkostlivosť výrazne zasahuje do spánku, to znamená, že sa vo mne vytvorila obava, že nezaspím (obava ako budem na druhý deň fungovať v práci atd.) a ja potom reálne som natoľko bdelá, že ani nezaspím....
Neviem, ako v sebe odblokovať stres a úzkost zo zaspávania a z toho, že znova nezaspím...
Máte s niečim podobným skúsennosť?

ahjajjaj

práve na problémy so spánkom sa odporúča enzým tryptofán. Nechcem sa tu opakovať ako papagáj, ale vraj je to na prírodnej báze, nástup účinku je 2 týždne od začiatku užívania. Na rozdiel od iných liekov na spánok, nie je problém vyradiť, aj keď treba vyraďovať postupne.

Elus 5

Ahoj presne toto zažívam aj ja a uz veeeeeeelmi dlho , zacalo to uzkostou a prestala som spavat a teraz už nemôžem spať ani keď necítim úzkosť a ani vtedy keď ju cítim , nepomohli mi ani lieky ani nič a už som zúfalá neviem čo robiť či sa zabiť alebo čo, cítim len beznádej a prechádzam sa hocikedy do noci po uliciach a rozmýšľam ako mi ta úzkosť zničila život.