Chlapi nenicte zenam zivoty

Príspevok v téme: Chlapi nenicte zenam zivoty
EmilyW

Laskavo sa odpracte z dosahu zien hlavne ti zakomplexovani,co mate potrebu sa povysovat,prikazovat,mlatit,lutovat sa a myslieť stale len na seba.Mozno su aj niekde normálni,ale zatial som na nich nenatrafila ani v rodine ani nikde inde.preto ak su aj inde takéto chore typy spracte sa a zite radsej sami a nenicte zenam zivoty.radsej sa chodte liecit.vdaka.uz som sa vyliala.

EmilyW

:D chvalabohu,ze nie som vydata,s tymi dnesnymi chlapmi je to cim dalej tym horsie. A deti mi netreba.Iba sa odstahovat od rodicov a to zatial nejde.

Pag

Pred vstupom do manzelstva by traalo zajst za psychologom a po rozvode takisto. Nuz, hladaj dalej toho normalneho...Vela trpezlivosti hlavne.

EmilyW

No tu nejde len o romanticke vztahy,ale napriklad uz niekto sa narodi do rodiny,kde tam su podobne typy.A kym nemas moznost sa odstahovat tak sotva nieco zmenis.A ano,odbavujem sa a je mi tak lepsie a co na tom,ludia tu aj horsie veci pisu.

mirec411

Emily, tak to nepôjde... Mala si radšej poradiť ženám aby boli opatrnejšie pri výbere a neponáhľali sa so "zaláskovaním".
Ak to nevieš, tak - ...práve tieto typy mužov nepôjdu ženám len tak sami od seba z cesty.
Pre ženy by nemal byť problém zistiť, čo za chlapa je vedľa nich. Ak nie sú schopné (...alebo ak, čuduj sa svete, nemajú čas) zisťovať, aký ten muž je, tak... ho asi potrebujú ako poučenie do života.
Uznaj, že je to ich ľahkomyseľnosť. --------------- Alebo chceš všetkým ženám vyberať chlapov ty? :D

silvusiq

Myslím, že to nie je len u mužov sú proste zlý a dobrý ľudia aj muži aj ženy... Je mi ľúto, tvoj hnev pramení pravdepodobne z veľmi zlej skúsenosti :/

Tutanchamon_xD

To je tak 50 na 50 by som povedal. Tak, ako sú zlí muži, tak sú aj zlé ženy. Ako niektoré ženy ničia život chlapom, tak niektorí chlapi ničia životy ženám.