Chlapi nenicte zenam zivoty

Príspevok v téme: Chlapi nenicte zenam zivoty
EmilyW

Laskavo sa odpracte z dosahu zien hlavne ti zakomplexovani,co mate potrebu sa povysovat,prikazovat,mlatit,lutovat sa a myslieť stale len na seba.Mozno su aj niekde normálni,ale zatial som na nich nenatrafila ani v rodine ani nikde inde.preto ak su aj inde takéto chore typy spracte sa a zite radsej sami a nenicte zenam zivoty.radsej sa chodte liecit.vdaka.uz som sa vyliala.

SofiaElla

Povedala by som, že komplex a zakomplexovanosť je priamo spojená s týmto fórom. Komplex znamená, že človek má zníženú sebaúctu a znížené sebavedomie a reaguje neadekvátne bez skúseností (nedokáže sa odvolať ani na subjektívnu empíriu), nemá ani objektívne vysvetlenie pre svoje tvrdenia- pravdepodobne sa spolieha len na to, že mnohokrát opakovaná lož sa stane raz pravdou.

Kalgan1

Medea7: v najsirsom slova zmysle je kazdy clovek zakomplexovany. Chapem, ze sa to pouziva aj ako urazka, ale v istom zmysle sme vsetci "predpojati" a.k.a. zakomplexovani, lebo sme poznaceni svojou minulostou, vedome aj podvedome.

ANGEL DEMON

Vitajte,vážení.Ono je to tak,že vpodstate chlapi nemusia byt vsetci len zlí,iba sa chovajú nenormálne.Nosia síce hlavu na krku,no pri žene ju nepouzivajú .Nevedia veci domysliet a premyslat nad tym či robia dobre a či zle.Nuž,mili chlapi..chce to viac empatizmu ,citlivosti a premyslania.
Bolo by tu potom viac štastnych žien.
Ale inak ozone dobre píše-sme pacienti.
Šibe aj ženám,nielen mužom.

Medea7

Co sa vystihne urážkou, akože mam silu nad tebou lebo je to silné a tvrdé slovo. Týmto slovom podľa mna vzplanie v človeku možno agresívna reakcia, čiže slovna a dosť hustá výmena názorov. Stačí povedať máš také a také chyby a porozmýšľaj nad sebou alebo začni na sebe pracovať. Mne konkrétne urážky evokuujú že ten človek je slabý a ze sa tým snaží niečo zakryť.

kvetka3

Je pravda, že človeka sa to dotkne, nie je to pekné slovo, ale mnohokrát len toto dokáže vystihnúť podstatu ;)

Medea7

Prosím vás vie mi niekto povedať odkiaľ sa vzalo slovo zakomplexovany a zakomplexovana, to je dosť tvrdé slovo a jednoducho to sa človeka dotkne a je to ponižujúce. Ako sa môžte tak súdiť, však každý nech si sám seba najprv zváži ci je absolútne dokonalý. Ja takého človeka nepoznám.

Pag

No, to v ziadnom pripade nechcem robit problemy zenam. Stala sa mi taka vec, ze som nutil Perinbabku, aby skakala po perine namiesto mna a ako to dopadlo? No asi ako? Zlomil sa jej krcok stehennej kosti na lavej nohe. A uz doskakala, baba jedna neduziva! Lava noha ci prava noha? Lava noha ci prava noha? Z mojho pohladu lava, do prdele! Ok.

Medea7

Však ale treba byť vsimava, aké má ten muž reči, reakcie, ako sa správa, aké má záľuby, čo ho baví, či nachádzate spoločnú reč, aké má názory na nejaké veci. To všetko si treba všímať. Ja fakt neviem co vy ženy od nich také požadujete. Vy mate predstavy a keď sa s nimi nezhodujú tak už ste nespokojné. Ja hovorím tak dáš lásku dostaneš ju naspäť.

ozoon

Co to tu tak citam , je to fakt na psychiatriu. Zeny na Slovensku su coraz sialenejsie a muzi tiez, k nicomu dobremu to neni ak to pojde dalej takto , bude s nas tabor psychopatov.