17 rocny syn priatela -sex

Príspevok v téme: 17 rocny syn priatela -sex
Petronela3

Po 2 rocnom vztahu som zacala cca pred pol rokom byvat s priatelom ktory ma 17r syna v starostlivosti z prveho manzelstva. Syn flaka skolu, viac nechodi ako chodi, pije, zabava sa, berie peniaze (partner si zabezpecil trezor), nevie si s nim rady ale mam pocit ze ani nevie ako na to nechcem mu extra rozazovat v starsotlivosti kedze do toho "mudruje" aj byvala manzelka....
je mi vsak dost neprijemne ked prideme domov a syn ma party ogrcane gauce, vypite false, 5-6 maldych adejakych ludiá ( nie stali kamosi vzdy niekto novy) v dome....
ja co som bola az poasadnuta upratovanim a hygienou pre mna je tazko zvladat uz len pri myslienke ze kolko ludi denne pouzilo moje wc....proste nemam chut denne upratovat cely dom...
syn ma zalteho stafylokoaka, casto chodi lieky nikdy nevzal mohli sme kolko chceli tlacit na neho...
sexuje tak ze si myslim ze je chory a nenormalny, proste posledny vikend u nas prebiehal tak- v stvrtok tam bola dievcina cislo 1-sex do rana svojej izbe, piatok party 5 ludi....nacapala som ho kupili s dievcatom cislo dva...sobotu prisla k nam spat 3-tia, nedelu stvrta,,,,,,ponedlok piata.... ....pochybujem ze ten chlapec nema nejaky problem myslim ze okrem ineho uz nieco musel schytat aj dole....
moj partner to berie" maju proste o neho zaujem" sice party sobotu vyhodil narobil krik ale akoby hrach na stenu hadzal.