Trápim sa kvôli chlapcovi

Príspevok v téme: Trápim sa kvôli chlapcovi
July1138484

Ahoj, podobné témy tu už odzneli asi viac krát ale neviem čo robiť s tým mojim problémom
Kamarátim sa s jedným chlapcom, mám 18, a celý čas spolu flirtujeme, dávame si komplimenty, srandujeme a tak, povedali by ste si že všetko je fajn že?
Až na to že že na mňa nemá čas, povedal že nie je zvyknutý s niekym strávť veľa času a ja som to skúsila rešpektovať, povedal mi že ma má rád, viac ako kamarátku tak som ho pozvala na rande, povedal že môžeme kľudne ísť, že to bude fajn
A práve dnes mi povedal aká som pekná a hneď pár sekúnd na to že asi nie je pripravený na vzťah.. ja som úplne mimo, pripadá mi to ako detská hlúposť no neviem z toho von, stále si ma namotá a potom ma takto hnusne odkopne
Posledné dva týždne zaspavam s plačom, neviem čo deň prinesie a akú bude mať zajtra náladu, mám toho dosť. Samozrejme je toho oveľa viac ale toto mi prišlo ako základ a aj tak sa mi už nechce rozpisovať, a áno viem mala by som ho asi poslať do riti alebo bytm trpezlivá ale ja už neviem čo s tým..

Amon

Ja si myslim ze ked sa kamaratite a este aj spolu flirtujete a ked ty si mu dala navyse jasne najavo ze by si chcela nieco viac ale on sa stale vyhovara a je nerozhodny tak on sam nevie co chce. Nemyslim si ze by ti v tomto klamal ze by si sa mu nepacila ked ti to aj sam povedal. Podla toho co pises si myslim ze este asi nemal vztah a mozno sa toho boji a nie je pripraveny sa zaviazat tak radsej len s tebou nezavezne flirtuje. Alebo mozno si nie je isty ci by s tebou chcel nieco viac.

Vravis ze do vztahu nikoho nenutis ale na druhu stranu chces od neho aby si to do augusta premyslel... Lenze to takto nejde ze si to staci premysliet, ked on sam si nie je isty svojimi pocitmi tak ho nemozes do toho tlacit aby si to nejako premyslel lebo dovtedy na vztah ani nevyzreje. Ja chapem ze ty v tom mas jasno ze by si chcela s nim uz nieco viac ale on to tak nema a pravdepodobne to takto pojde dalej dokym sa v nom nieco nezmeni alebo si neuvedomi ze ta nechce stratit a chce ist do toho vztahu s tebou. Nemozes ho do tohoto tlacit pretoze to si on musi sam uvedomit.

Namotava si ta pretoze mu to ty dovolis... Je to len na tebe co spravis, ak si myslis ze nedokazes s nim sa takto kamaratit ked by si aj chcela s nim vztah ale on sa este nerozhodol tak potom s nim prerus kontakt aspon na nejaku dobu a skus pozornost naviest na inych. Ked si myslis ze ti za to stoji pockat tak sa s nim kludne kamarat aj dalej ale musis pocitat s tym ze to nemusi medzi vami dopadnut vztahom. Ak sa rozhodnes kamaratit sa s nim, radim ti aby si prestala s nim flirtovat a bavila sa s nim cisto len kamaratsky dokym on skutocne neprejavi o teba zaujem a o vztah (tymto nemyslim to nezavezne flirtovanie). Kvoli tomuto sa zbytocne budes trapit pretoze v zivote sa pravdepodobne este stretnes s roznymi situaciami ohladom muzov a vztahov a nesmies dovolit aby ta tieto veci tak vzali...

klapo

Ano,samozrejme, ludia su nechapavi, nepoznaju ta, pisu ti nepodstatne veci, ako pises.

Myslim, ze chlapec robi velmi dobre, ze s tebou nechce nic mat.

July1138484

Chcela by som sa vyjadriť k tomu že mi tu ľudia píšu úplne nepodstatné informácie ktoré ja dávno viem
Nikoho do vzťahu nenútim, spýtala som sa ho či si to premyslí do Augusta kým sa stretneme na väčšiom podujatí aby nebolo trápne ticho
Pozvala som ho na rande a povedal ÁNO a bol tým nadšený
Ale stále mení názory, raz sa mu páčim a raz nie, raz na mňa má čas a inokedy sa vyhovorí na nezmyselné veci (som hrozne trpezlivý človek) dokonca sa ma spýtal ako to že som ho ešte neposlala do prdele, sám mi povedal že vie že mi ubližuje atď. Nie je to len o mne a že ja sa do toho ženiem, čo zrejme polovica ľudí nepochopila
Chcem od neho len normálne vyjadrenie čo vlastne chce, a neviem či ostať preto sa pýtam na názor vás, mám počkať do augusta? Napriek všetkému čo povedal? Mám ostať kamarátka aj keď ho mám hrozne rada a chcem niečo viac? Čo mám vlastne robiť?? Viem že nikto z vás nepozná ani mňa a ani jeho tak je to ťažké posúdiď, zatiaľ mu dám pár mesiacov na rozmýšlanie

Ni65

July poradim ti, nikdy sa netrap kvoli ziadnemu chlapcovi a neskor chlapovi. Nestoji ti to za to. Neries ho nechaj ho tak ked sa nevie normalne vyjadrit. Fakt ti to syoji za to sa trapit. Upriam radsej svoju pozornost na nieco ine. Skola, zaujmy, ludia ktory na tebe skutocne zalezi.

mam podobne

klapo, nie je povinny. a riesenie od dobreuz je pekne, ale on na nu nema cas, takze co, take priatelstvo nemoze fungovat.