Male prsia

Príspevok v téme: Male prsia
Tyia

Ahojte ,mam problem mam 18 a moje prsia su tak nieco medzi A-B cislom a su to len take nechutne dva spice ? strasne ma to trapi chcela by som mat krasne plne prsia ((podla genetiky by som mala mat velke)) som uz bezradna kedze na plastiku nemam chcela by som sa spytat ci ma niekto podobny problem a ako ste to riesili alebo su na to nejake fungujuce vitaminy? ( lieky ani ziadnu antiku nehladam) dakujem

silvusiq

Si ešte dosť mladá prsia ti ešte dorastú neboj sa, kamarátka má 24 a tiež má medzi, ale okrúhle ide na plastiku :) Neboj aj ty si našetríš :)

akinom007

ahjajaj / to tehotenstvo nie je zarucene dve kamaratky mali prsia B a po porode ( jedna kojila jedna nie) sa im zmensili a take im ostali proste mensie ako mali pred tehu ...

akinom007

v puberte aj mne vadilo ze mam male prsia B neskor som to prestala riesit, a som spokojna ze su mensie ale pevne a krasne stojace aj bez podprsenky co v mojom veku 34 maju uz mnohe ovisnute kozky hlavne tie co mali vacsie. Minuly rok som vsak schudla 5kg co sa prve odzrkadlilo na mojich prsiach tak som trosku zacala opat riesit. Kupila som si Megaprsia prirodne tablety idu strasne do penazi, ale funguju aspon na mna rozhodne ano, nie ze by sa zvacsili extremne ale su stale plne a trocha vacsie s cim som spokojna ale uzivat to uz rok s 2 mesacnom pauzou ktorz som mala cez zimu

rarka

rarka@atlas.sk už sa mi niekto ozval pod vašim menom z fora vidieť že je tu vela falošných ludí čo sa predstavujú pod iných