Male prsia

Príspevok v téme: Male prsia
Tyia

Ahojte ,mam problem mam 18 a moje prsia su tak nieco medzi A-B cislom a su to len take nechutne dva spice ? strasne ma to trapi chcela by som mat krasne plne prsia ((podla genetiky by som mala mat velke)) som uz bezradna kedze na plastiku nemam chcela by som sa spytat ci ma niekto podobny problem a ako ste to riesili alebo su na to nejake fungujuce vitaminy? ( lieky ani ziadnu antiku nehladam) dakujem

rarka

Niektoré veci sa tu nedajú písať nakolko tu chodia aj školáci ked budete pracovať v zdravotníctve celý život tak potom by ste aj vy zvažovala slová ktoré sa môžu a ktoré radšej osobne by ste povedala dakujem za vašu reakciu

swistica

Vzdy pri kazdej jednej teme, tykajucej sa intimnych veci, sa tu objavi niekto, kto ma potrebu radit cez e-mail. Naozaj velmi prehladny sposob. Dufam, ze mladez na taketo ponuky nereaguje.

ahjajjaj

ahoj, prsia Ti ešte narastú. Väčšina dievčat má ako 18 ročná nižšiu hmotnosť, ako 25 ročné, a keď priberieš, narastú Ti aj prsia. Ďalší rast bude v tehotenstve a počas dojčenia, úplne na pôvodnú veľkosť sa už prsia nevrátia. Takže môžeš byť spokojná s mierou B, je u žien najčastejšia.