Plienky v dospelosti

kayman76

ahoj aj mňa vzrušuje keď má žena plienku a môžem ju prebalovať, utierať umývať. mal som dávnejšie priateľku ktorou sme také veci robili. samozrejme diskrétne. všetko je vec oboch partnerov. no ťažko sa dá násť partnerka na také veci ako plienky. keby sa niekto našiel ozvite sa. zakintos76@azet.sk

vsetecnik

Ahoj Lidrisa prečítal som si tvoj príspevok a poviem ti, že ja hľadám presne takúto ženu. Ak chceš napíš mi na zvedavec0077@azet.sk

Vera01

Ahoj,
ja niekedy plienky nosím. No iba kvôli môjmu priateľovi. Ako som postupne zistila, je to tak dosť zriedkavá záľuba. Ja napríklad okrem neho nepoznám nikoho ďalšieho, kto by mal podobnú záľubu.

Vera01

Ahoj,
mám priateľa, ktorý je plienkový fetišista a neskutočne ho vzrušuje, keď mám na sebe plienky. Našťastie nechce nič iné iba to, aby som ich niekedy nosila doma alebo prípadne vonku. Takže raz za čas mu urobím radosť, vyhoviem mu a dám si ich na seba, prípadne to urobí on. Ale žiadne incidenty do plienok, s tým by som ani v žiadnom prípade nesúhlasila. Dosť je pre mňa trápne ak ma niekde v aute v prírode alebo na parkovisku do nich oblečie.