Neskuseny chlap

Príspevok v téme: Neskuseny chlap
Mia435

Ahojte, poradte niekto s podobnou situaciou, pretoze uz som bezradna. Mam pol roka priatela (30r) ja (27r). problemom je, ze predo mnou nemal takmer ziadne vztahy, to malinko co mi povedal bolo, ze trvali max 2-3 mesiace, pricina rozchodov - vraj nevie. Nase sexualne zaciatky boli katastrofou, bol hanblivy, neskuseny a vsetko nam islo velmi pomaly, doteraz to nie je ono, avsak moje city k nemu su silne a nedokazem ho preto opustit. Na pocudovanie, ked sme sa spoznali posobil na mna velmi sebavedomo, v praci sa mu dari, je velmi inteligentny avsak mnoho veci mu nedochadza. Mam za sebou viacero vztahov, s byvalym priatelom sme spolu zili v spolocnej domacnosti takmer 3 roky, ten vzah bol vyzeraty a v podstate velmi pekny, doteraz sme dobrymi priatelmi. Problem vsak nastava ten, ze ked spomeniem nahodou dieta, spolocnu buducnost (co i len mesiac dopredu) tak ma panicky strach v ociach. Dlho som nepoznala jeho priatelov, vraj ma nechcel zoznamovat s kamaratmi, pretoze co ak by sme sa rozisli, doteraz sa stretavame spolocne iba s tymi mojimi, s jeho kamaratom som bola raz na kave. nedavno mi navrhol spolocne byvanie, kedze nebyvam v rovnakom meste ako on, avsak jeho zvyky su na nervy lezuce. Ked sme u mna, nijako ho nebuzerujem, nepozeram sa ako robi veci avsak akonahle prideme tu, bojim sa aj vyhodit servitku. Velakrat mi to pride, akoby nevedel fungovat vo dvojici a ked sa o tom rozpravame, vraj z toho nema taky pocit. Jeho sexualne potreby su na bode mrazu , vsetku iniciativu prenechava na mna. Nie je to zly clovek, je nekonfliktny, absolutne neziarli, je napomocny, avsak neviem ci to nie je iba stratou casu a da sa s takymto clovekom budovat nieco spolocne. Mate zeny obdobnu skusenost s takymto chlapom?

Tutanchamon_xD

Vkuse chodí prispievať jeden a ten istý človek pod ženským, či chlapským nickom a zakaždým vypisuje, že je téma vymyslená a musí nadávať autorovi témy. Chorý človek fakt.

99domima

Skús to skôr brať ako príležitosť ho niečo naučiť :) Ak je "normálny" tak sa chytí a už mu to potom pôjde aj samé

petroneta

ak má 30 rokov, a žil sám, tak potrebuje čas a kurz socializácie. Ten nadobudne, keď budete spolu bývať. Ak je to iné mesto, a Ty by si musela obetovať svoju prácu atď., potom by som odporúčala spoločnú dovolenku niekde. Aké sú to jeho zvyky, ktoré Ti lezú na nervy? Prečo sa uňho bojíš čo len servítku vyhodiť?

Tutanchamon_xD

A čo ťa teda vytáča tak najviac z týchto vecí ? Že vám to neklape v sexe ? Alebo skôr to, že je taký skôr utiahnutý, hanblivý ?

Keď mu hovoríš o deťoch a rodine, tak píšeš, že má vždy strach v očiach, A ty sa mu čuduješ ? Doteraz mal ako si písala len pár mesačné vzťahy, tak je to pre neho niečo nové a obáva sa toho.

Obáva sa možno, že by ako otec zlyhal a nevedel sa postarať o svoju rodinu, pretože doteraz v podstate nenabral žiadne skúsenosti. Skús trochu pochopiť aj jeho. Treba sa o tom pekne porozprávať, aby si vedela, ako to naozaj je.

Možno po týchto veciach aj sám túži, ale bojí sa, že by to nedopadlo podľa jeho predstáv. Nemusí to byť vôbec tak, ako sa píše nižšie, že s tebou vôbec nepočíta a je si istý, že váš vzťah jedného dňa skončí. Možno je to úplne inak. Ako píšem, treba sa o všetkom porozprávať.

Zuzulik8

To nevyzera dobre uz len preto ze s tebou evidentne neplanuje ziadnu buducnost, nechce ta s nikym zo svojho okolia zoznamit a rodinu niekedy zakladat tiez nemieni. Vobec s tebou nepocita do buducna, je si isty ze vas vztah skor ci neskor skonci. Podla toho sa musis zariadit.

Mia435

Z akeho dovodu by to mala byt fejk tema? Bohuzial je to realita, bola by som taktiez radsej keby som mala inu situaciu :-)